אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אימון אישי: ילדה סוכר צילום: עמית שעל

אימון אישי: ילדה סוכר

אימון השוגרשייקר מבוסס על תנועות מחול נשיות וסקסיות במיוחד

20.05.2014, 11:18 | רעות ברנע
"המטרה שלי היא להעצים את הביטחון העצמי של הבנות, לגרום להן להרגיש סופר־סקסיות, אבל במקביל גם לעבוד קשה ולהזיע", אומרת מיכל מנדלביץ', מדריכת שיעור השוגרשייקר (Sugar Shaker).

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בטכניקה שפיתחה מנדלביץ', רקדנית ובוגרת הסטודיו של ניסן נתיב, לפני כשנתיים, המבוססת על מחול אך מתרכזת בתנועות נשיות סקסיות במיוחד. מנדלביץ' שואבת מוטיבים מסגנונות כמו ג'אז והיפ־הופ, ואפילו מריקודי הטוורקינג האופנתיים.

שוגר שייקר. קואורדינציה היא חלק משמעותי באימון, צילום: עמית שעל שוגר שייקר. קואורדינציה היא חלק משמעותי באימון | צילום: עמית שעל שוגר שייקר. קואורדינציה היא חלק משמעותי באימון, צילום: עמית שעל

לשיעור, בן שעה ורבע, המשתתפות מגיעות בלבוש מתאים לתנועה אבל כזה שגורם להן לחוש סקסיות. לרוב מדובר בגופייה וטייץ, אבל יש שמשקיעות בשמלה קלילה או גרביוני רשת.

פלרטוטים בצד, מדובר באימון כושר לא קל בכלל, וקואורדינציה היא חלק משמעותי בו. אך סביר להניח שאחרי פעם־פעמיים לומדים את הרפרטואר וקל יותר לעקוב אחרי התנועות הלא פשוטות. בסוף השיעור כל אחת מהבנות מבצעת את ה"קט ווק" (Cat Walk) הפרטי שלה מול השאר. "זה חלק מעצים שנותן הזדמנות לביטוי אישי ולהתמודדות עם חוסר ביטחון ומבוכה", אומרת מנדלביץ'.

פרטים: סטודיו אליזבת (דיזנגוף 140), סטודיו נעים (סלמה 46) ואוניברסיטת תל אביב.  40 שקל לשיעור ניסיון בסטודיו אליזבת או 500-400 שקל למינוי חופשי חודשי. במקומות האחרים המחירים משתנים.

sugarshaker.co.il.

מד קלוריות:

באימון של שעה שורפים 500-400 קלוריות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות