אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: גוגל תמכור ציוד תקשורת מוזל לעסקים קטנים ובינוניים צילום: בלומברג

דיווח: גוגל תמכור ציוד תקשורת מוזל לעסקים קטנים ובינוניים

ענקית האינטרנט תספק ציוד תקשורת אלחוטית במחיר מסובסד. החברה גם תספק תוכנות ניהול מבוססות ענן שיאפשרו למשתמשים לשלוט בגישה לרשת

22.05.2014, 14:32 | רפאל קאהאן

גוגל מתכוננת להפוך לספקית ציוד תקשורת לעסקים, כך על פי דיווח של סוכנות רויטרס אתמול (ד’). הדיווח מתבסס על מסמך סודי שהודלף על ידי אדם המקורב לתוכנית. 

קראו עוד בכלכליסט

על פי המסמך, החברה תספק לעסקים קטנים ובינוניים חבילות ציוד ותוכנות ניהול לרשתות אינטרנט אלחוטיות על מנת לשפר את הנגישות שלהן לרשת.

בין העסקים שגוגל מקווה למשוך יש בתי קפה ומסעדות, צילום: אוראל כהן בין העסקים שגוגל מקווה למשוך יש בתי קפה ומסעדות | צילום: אוראל כהן בין העסקים שגוגל מקווה למשוך יש בתי קפה ומסעדות, צילום: אוראל כהן

החבילה תסופק במחיר מסובסד באופן משמעותי, אולם יכול להיות שיידרש שימוש בחשבון של גוגל על מנת להשתמש בו. לדברי המקור, כנראה שבגוגל מנסים למצוא אפיק חדש לאיסוף מידע עבור מערך הפרסום שלה. עסקים שישתתפו בתוכנית של גוגל ייהנו גם הם מהמידע שגוגל תאסוף. למרות זאת לא ברור איזה וכמה מידע מתכוננת גוגל לשתף. התוכנית מיועדת בראש ובראשונה לעסקים כגון מסעדות, מרפאות, מכוני כושר וחנויות ותושק ככל הנראה במהלך הקיץ.

זו אינה התוכנית הראשונה של גוגל המיועדת לשפר את הגישה לרשת. החברה כבר הפכה לספקית תקשורת לאחר שפרשה רשת של סיבים אופטיים מסובסדת בערים שונות בארה”ב. גם מערך מחשוב הענן של החברה מיועד בראש ובראשונה לשימוש על ידי עסקים קטנים ובינוניים, זאת בניגוד למתחרות כגון מיקרוסופט למשל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות