אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CSR ישראל מקימה מרכז חדשנות ומגייסת עובדים

פרסום ראשון

CSR ישראל מקימה מרכז חדשנות ומגייסת עובדים

מרכז החדשנות יעסוק בזיהוי טכנולוגיות וכיוונים עתידיים עבור חברת האם. CSR מפתחת פתרונות בתחום האודיו, וידאו, הדמיה, קישוריות ומיקום לתעשיית המוליכים למחצה

25.05.2014, 14:14 | רפאל קאהאן

חברת CSR ישראל, הודיעה היום (א') כי היא מקימה מרכז חדשנות אשר יעסוק בזיהוי טרנדים וטכנולוגיות עתידיים. זאת ועוד החברה ממסרה כי היא מתכננת לגייס כ-15 אנשי פיתוח חומרה ובנוסף מספר לא ידוע של מומחים שיהוו את הבסיס לקבוצה החדשה.

קראו עוד בכלכליסט

חברת CSR העולמית שבסיסה בבריטניה מתמחה בתחום הפתרונות לתעשיית המוליכים למחצה, בין לקוחותיה חברות כגון: Garmin, Nike, Canon, Bosch, ,Panasonic Alps, Harman, Continental ,Bose, Beats ו- Pioneer.

זאב ריץ זאב ריץ' מנכ"ל CSR ישראל זאב ריץ

זאב ריץ', מנכ"ל CSR ישראל הסביר כי: "לאחרונה קיבלנו על עצמנו פיתוח של פרוייקטים מרכזיים ואנו נערכים כעת לקלוט עובדים חדשים שיסייעו לנו לעמוד ביעדים ובציפיות. בנוסף, החליטה הנהלת החברה העולמית להקים בישראל קבוצת חדשנות, שתעסוק בזיהוי ובחיזוי טכנולוגיות וטרנדים עתידיים. אנו מחפשים אנשים בעלי חשיבה מקורית ויצירתית."

CSR ישראל ממוקמת בחיפה ומעסיקה כ-200 עובדים. CSR ישראל מפתחת עבור החברה הגלובלית מוצרים רבים כגון מערכות מתקדמות לתעשיית הבידור והמידע לרכב, מוצרים לשוק השמע ומוצרים עם קישוריות בעלת צריכת הספק נמוכה. מרכז הפיתוח נוצר מרכישת חברת השבבים הישראלית צורן על ידי חברת CSR הבריטית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות