אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סי.די.אי. סיסטמס חתמה על הסכם עם WanXin Media הסינית צילום: מיקי אלון

סי.די.אי. סיסטמס חתמה על הסכם עם WanXin Media הסינית

החברה הישראלית פיתחה טכנולוגיה בתחום ההוצאה לאור. שווי ההסכם, שזהו השני שהחברה חותמת בסין, מוערך במאות אלפי דולרים

28.05.2014, 17:01 | מאיר אורבך
חברת ההייטק הישראלית סי.די.אי. סיסטמס (CDI Systems) חתמה על הסכם עם WanXin Media הסינית, להטמעה ויישום טכנולוגיה המאפשרת הגנה והפצה של תכנים דיגיטליים. על פי ההערכות, שווי ההסכם הראשוני מוערך במאות אלפי דולרים.

קראו עוד בכלכליסט

CDI ממוקמת בפארק תעשיות עילית בהר חוצבים. היא נוסדה בשנת 1992, ועוסקת בפיתוח טכנולוגיה בתחום ההוצאה לאור. החברה מעסיקה כיום 15 עובדים בישראל ו-3 נוספים בסין. זוהי העסקה השניה שחותמת החברה עם מוציא לאור סיני.

"זהו הישג יוצא מן הכלל", אומר איציק לויט, מנכ"ל החברה. "המתחרה שלנו במכרז הייתה חברה סינית גדולה ומבוססת היטב בשוק הסיני עם למעלה מ-10,000 עובדים. לאחר תהליך אינטנסיבי שנמשך מספר חודשים, WanXin השתכנעה שלחברה שלנו אין לא פלטפורמה ייחודית למכירת תכנים, אלא גם ניסיון עשיר בתחום המו"לות האלקטרונית ויכולת מוכחת לעמוד בלוחות הזמנים". הוא הוסיף: "תעשייית ההוצאה לאור בסין מאוד ריכוזית ולא ברור מאליו שחברות טכנולוגיות זרות מצליחות לחדור לשם".

במהלך שנת 2013, CDI Systems הקימה חברת בת בבייג'ינג בסיוע Shirat Enterprise, המעורבת בשורה של שיתופי פעולה עם הרשויות המקומיות של ערים מרכזיות בסין. ההסכם מתחלק לשלושה שלבים: בשלב הראשון, יושק אתר אינטרנט המספק תוכן דיגיטלי מוגן למשתמשי הקצה. בהמשך, החברה הישראלית תפתח ותפיץ יישומים יעודיים לשוק ספרי הלימוד בסין.

WanXin Media הוקמה בשנת 2002 ועוסקת בפיתוח, הוצאה לאור וההפצה של תכנים במגוון תחומים לרבות מגזינים, ספרים, וידאו, אודיו, ספרי לימוד ופרסום דיגיטלי. בשנת 2010 החברה הונפקה בבורסת שנחאי והצליחה לגייס 1.3 מליארד יואן . מאז שווי השוק של החברה הגיע ללמעלה מ-10 מליארד יואן (כ 1.8 מיליארד דולר).
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות