אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממנופים לסקיילקס: לוי שטרסלר מונה כסמנכ"ל הכספים של החברה צילום: עמית שעל

ממנופים לסקיילקס: לוי שטרסלר מונה כסמנכ"ל הכספים של החברה

זאת לאחר שסמנכ"לית הכספים של סקיילקס, גלית אלקלעי דוד, הודיעה על סיום כהונתה בחברה מסיבות אישיות

02.06.2014, 13:57 | יניב רחימי
סמנכ"לית הכספים של סקיילקס, גלית אלקלעי דוד, הודיעה על סיום כהונתה בחברה. במקום אלקלעי דוד מינה דירקטוריון החברה את לוי שטרסלר כסמנכ"ל הכספים, שהחל בחפיפה ב-1 ביוני ומינויו יכנס לתוקף ב-6 ביולי.

קראו עוד בכלכליסט

שטרסלר כיהן כסמנכ"ל הכספים של מנופים שבשליטת מרכוס וובר ואברהם נניקשוילי החל מינואר 2009 ועד לפני כשלושה חודשים, כאשר התפטר מתפקידו בחודש פברואר השנה.

   

לשטרסלר צפויים מספר אתגרים מיד עם כניסתו לתפקיד סמנכ"ל הכספים של סקיילקס ובראשם ניהול המשא ומתן עם מחזיקי האג"ח על הסדר החוב החדש. זאת, כשברקע מערכת היחסים הבעייתית של בעל השליטה, אילן בן דב, עם חיים סבן, בעל המניות הגדול בפרטנר, והתדרדרות מערכת היחסים מול סמסונג שהעניקה לסקיילקס את הזיכיון להפצת מכשירי הסלולר שלה בישראל.

בדיווח שהגישה החברה לבורסה צוין שאלקלעי-דוד הודיעה על רצונה לסיים את תפקידה כסמנכ"לית הכספים של סקיילקס מסיבות אישיות ושהפסקת הכהונה אינה כרוכה בנסיבות שיש להביאן לידיעת ציבור המשקיעים.

אילן בן דב, בעל השליטה בסקיילקס, צילום: אוראל כהן אילן בן דב, בעל השליטה בסקיילקס | צילום: אוראל כהן אילן בן דב, בעל השליטה בסקיילקס, צילום: אוראל כהן

ההודעה של אלקלעי נעשתה בתחילת חודש אפריל, מיד אחרי שהערת העסק החי הוסרה מדו"חותיה של סקיילקס במסגרת פרסום הדו"חות הכספיים לשנת 2013.

אלא שחודשיים לאחר מכן חלה התדרדרות במצבה של סקיילקס ועם פרסום הדו"חות הכספיים לרבעון הראשון שוב הופיעה הערת עסק חי בדו"חותיה של החברה שבשליטת אילן בן דב והנהלת החברה ביקשה לפתוח במשא ומתן על הסדר חוב עם הנושים של החברה, חמישה חודשים בלבד לאחר שאושר ההסדר הראשון של סקיילקס.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות