אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Exabeam גייסה 10 מיליון דולר צילום: שרון ברקת

Exabeam גייסה 10 מיליון דולר

החברה מפתחת טכנולוגיות להתמודדות עם התקפות סייבר מתקדמות על שרתים ארגוניים - לרבות כאלה שמשתמשות בזהויות גנובות. בגיוס השתתף שלמה קרמר, מייסד צ'קפוינט ואימפרבה

15.06.2014, 14:22 | מאיר אורבך

חברת אבטחת המידע אקסבים (Exabeam) השלימה גיוס של 10 מיליון דולר בהובלת קרנות הון הסיכון נורווסט ואספקט - ובהשתתפות שלמה קרמר שהיה המשקיע הראשון של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

אקסבים נוסדה על ידי ניק פולק שעבד בעשור האחרון באימפרבה. החברה ממוקמת בסאן מטאו בקליפורניה ומתכננת לרכז את מרבית פעילותה שם, במטרה להימנע מפערי שעות וזמנים מול השוק האמריקאי.

שלמה קרמר, צילום: שרון ברקת שלמה קרמר | צילום: שרון ברקת שלמה קרמר, צילום: שרון ברקת

פולק גילה במהלך עבודתו בתחום הסייבר דפוסים זהים בין גניבת זהויות לבין התקפות APT - איום מסוכן במיוחד על מערכות תאגידיות. המערכת של אקסבים יודעת לזהות פעילות ברשת הארגונית שמקורה בפרופילי משתמשים גנובים או מזויפים. הכסף שגייסה אקסבים ישמש אותה להרחבת צוות הפיתוח שלה והשקת המוצר שלה לקראת סוף השנה.

שותפי הקרנות המשקיעות יצטרפו לשלמה קרמר בדירקטוריון אקסבים. קרמר, לצד היותו מייסד צ'פוינט ואימפרבה משקיע בחברות סטארט-אפ רבות. ב-2013 נמכרה טראסטיר שאותה הקים עם מיקי בודאי. אימפרבה אף רכשה לאחרונה את סקיי פנס ואינקפסולה שבהן השקיע בעבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות