אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספורט אלגנט: נבחרת ישראל בכדורגל תלבש טומי הילפיגר צילום: רפי דלויה

ספורט אלגנט: נבחרת ישראל בכדורגל תלבש טומי הילפיגר

הסכם החסות עם קבוצת אירני, המייצגת את המותג בישראל, הוא לתקופה של 4 שנים במהלכן יסופקו לשחקני הסגל בשתי הנבחרות חליפות בהתאמה אישית ואביזרי לבוש משלימים בשווי כולל הנאמד בחצי מיליון שקל לשנה

25.06.2014, 13:11 | שירות כלכליסט

נבחרת ישראל חתמה על הסכם חסות עם קבוצת אירני, המייצגת את המותג TOMMY HILFIGER בישראל, לפיו שחקני הנבחרת ילבשו את חליפות המותג בצאתם למשחקים רשמיים. ההסכם יהיה בתוקף למשך 4 שנים במהלכן יסופקו לשחקני הסגל בשתי הנבחרות חליפות בהתאמה אישית ואביזרי לבוש משלימים בשווי כולל הנאמד בחצי מיליון שקל לשנה. השחקנים ילבשו את הביגוד החדש כבר בקמפיין מוקדמות יורו 2016 שיחל בספטמבר 2014 וכן בקמפיינים אחרים.

קראו עוד בכלכליסט

הצוות המקצועי של הנבחרת עם מדי טומי הילפיגר, צילום: רפי דלויה הצוות המקצועי של הנבחרת עם מדי טומי הילפיגר | צילום: רפי דלויה הצוות המקצועי של הנבחרת עם מדי טומי הילפיגר, צילום: רפי דלויה

אתמול בבוקר הגיעו לחנות העוגן של TOMMY HILFIGER ב"מתחם שרונה" מאמני הנבחרת הבוגרת אלי גוטמן ועוזריו יוסי אבוקסיס ואריק בנאדו, ראש אגף השיווק בהתאחדות רונית גלסמן ומנהל נבחרת ישראל הבוגרת ישראל סטוצ'ינסקי, במטרה לבחור את החליפה הייעודית מתוך שש דגמים אפשריים.

גוטמן  אמר: "כמו כל גוף מקצועי ששואף להגיע לרמה הכי גבוהה, גם אנחנו מקפידים על כל הפרטים. הלבוש והנראות של הנבחרות הייצוגיות שלנו, הם עניין רציני ואני מברך על שיתוף הפעולה. האמון של השותפים העסקיים בנבחרת ישראל אינו דבר של מה בכך, וזה בהחלט מלמד על עוצמת המותג שנקרא נבחרת ישראל. זה כבוד גדול ליהנות משותף כל כך בכיר בתחום".

חברת TOMMY HILFIGER העניקה חסות בעבר לנבחרת הגולף של אנגליה וזאת הפעם הראשונה שהיא תשתף פעולה עם נבחרת ישראלית מתחום הספורט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות