אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רני צים מגדיל האחזקות בריטייל 3000 צילום: גיל נחושתן

רני צים מגדיל האחזקות בריטייל 3000

חצי שנה לאחר שנכנס כשותף ב-25% בקבוצה ומונה לתפקיד היו"ר, הגדיל צים את אחזקותיו ל-50%, לפי שווי של 50 מיליון שקל

06.07.2014, 10:26 | נורית קדוש

כחצי שנה לאחר שנכנס כשותף ב-25 אחוז בקבוצת ריטייל 3000 שבבעלות רונן לוי ומונה לתפקיד יו"ר הקבוצה, הגדיל רני צים בימים האחרונים את אחזקותיו ל-50 אחוז מהחברה לפי שווי של 50 מליון שקל. קבוצת ריטייל כוללת את רשת משמש הכפר, הכל בדולר, אופיס דיפו וכפר השעשועים. הכנסת צים כשותף לקבוצה נועדה לסייע ללוי לממן את רכישת הסחורה מידי ספקים שבעקבות קריסת אופיס דיפו פעמיים בעבר, דרשו תשלום במזומן על הסחורה וערבויות בנקאיות.

קראו עוד בכלכליסט

רני צים , צילום: תומי הרפז רני צים | צילום: תומי הרפז רני צים , צילום: תומי הרפז

בחודש נובמבר האחרון רכש לוי את אופיס דיפו לאחר שנקלעה להקפאת הליכים בפעם השנייה במהלך אותה שנה.

על פי ההסכם, שילמה ריטייל 3000 בבעלות רונן לוי, 1.4 מליון שקל תוך התחייבות להעסקת 65% מהעובדים.

במקביל, הגיעה ריטייל 3000 להסכם עם אופיס דיפו העולמית להמשך שימוש במותג. זאת בתמורה למחיקת חובות העבר של בעליה הקודמים של הרשת והפחתת העמלה על השימוש בשם ל- 0.35 אחוז מהמכירןת.

בחודש ינואר, שני עשורים אחרי שהקים את רשתות כפר השעשועים והכל בדולר, אותן מכר לרבוע כחול, חזר רונן לוי לעמדת השליטה בחברה. לוי ודודי ויסמן יו"ר קבוצת אלון רבוע כחול, חתמו על הסכם להעברת 65 אחוז מכפר השעשועים והכל בדולר לידי לוי, בתמורה להזרמת 12 מליון שקל על ידי לוי לתוך החברה. הכסף שיזרים לוי, ישמש לשיקומה והמשך הפעלתה. ללוי זכות לרכוש מויסמן בתוך שנתיים את יתרת 35% שבידו בתמורה למניות בחברת ריטייל 3000 שבבעלות לוי תחתיה פועלות בין היתר אופיס דיפו, משמש הכפר ועוד. כפר השעשועים מונה 87 סניפים והכל בדולר מונה 4 סניפים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות