אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי צניחה של 40% בשבוע: אלגומייזר מנסה להרגיע את המשקיעים צילום: shutterstock

אחרי צניחה של 40% בשבוע: אלגומייזר מנסה להרגיע את המשקיעים

החברה שפתחה תוכנה שאמורה לשפר את ביצועי הקמפיינים הפרסומיים באינטרנט, הודיעה כי אב הטיפוס לתוכנה יהיה מוכן לשיווק בסוף החודש

08.07.2014, 12:31 | ניר צליק
אלגומייזרמנסה להרגיע את המשקיעים. אחרי שבכתב התביעה שהוגש כנגד מייסדת החברה, הילה פז, בבית הדין לעבודה, התגלה כי מצבה של התוכנה שפיתחה החברה אינו מתקדם כפי שהיה נדמה, כעת מפרסמת החברה כי אב הטיפוס לתוכנה יהיה מוכן לשיווק בסוף החודש. החברה פיתחה תוכנה שאמורה לשפר את ביצועי הקמפיינים הפרסומיים באינטרנט. 

קראו עוד בכלכליסט

במקביל לכך, שוקדת החברה על פיתוח רכיבים נוספים (מודולים) לתוכנת האלגומייזר, אשר עשויים להוסיף ערכים מוספים לתוכנה, כגון אוטומציה של דפי נחיתה, אוטומציה של מודעות, אופטימיזציה של עבודה מול גוגל ואוטומציות ואופטימיזציות נוספות, הנשענות על אלגוריתמים שפותחו ושמפותחים בחברה.

החברה מעריכה כי כל הרכיבים הנוספים האמורים יושלמו במהלך הרבעון הראשון של שנת 2015. יצוין כי מאחר והחברה משתמשת בשיטת פיתוח מודולרית, היא שואפת כי ניתן יהיה למכור את האב טיפוס ו/או כל אחד מהרכיבים הנוספים יחד (חבילה אחת) או, לפי הצורך, בנפרד.

 , צילום: shutterstock צילום: shutterstock  , צילום: shutterstock

כמו כן, מודיעה החברה על מינויו של מנהל פיתוח חדש, אשר ינהל את הפיתוח הנוכחי של החברה ויעבוד בשיתוף פעולה מלא עם מנכ"ל החברה להובלת החברה ולהשלמת פיתוח תוכנת האלגומייזר.

בכתב התביעה עצמו התגלה כי נכון לחודש פברואר לחברה היה מוצר ראשוני בלבד שהיה מבוסס על אקסל והסיק מסקנות סטטיסטיות בלבד לגבי יעילותם של קמפיינים, ולמוצר לא היה כלל תהליך אוטומטי לשיפור קמפיינים. בעקבות זאת לקחה החברה קבלן משנה שנועד להאיץ את הליך הפיתוח, אלא שהחברה נתקלה במספר בעיות וטענה כי הילה פז לא העבירה את כל המידע הדרוש כדי לפתח את המוצר.

באחד מכתבי התביעה הצבעוניים ביותר, פירטה אלגומייזר בסוף השבוע האחרון את מערכת היחסים שהתרחשה בחברה בין הילה פז, המחזיקה בכ-19%, לבין שותפה להקמת החברה, אביב ברקוביץ', המחזיק אף הוא ב-19%, לבין מנכ"ל החברה, נועם בנד. המהומה פרצה כאשר פז ביקשה לפטר את המנכ"ל בנד, כאשר לאחר מכן הוגשה נגדה תביעה בבית הדין לעבודה, בהיקף של 750 אלף שקל, בה פורטה שורה של מעללים, ביניהם רכישת תיק שאנל יוקרתי ב-4,000 דולר, כאשר היתה אמורה להיות בכנס מקצועי בניו יורק.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות