אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט תמ"א 38 יוצא לדרך ברמת אביב: תוספת של 36 דירות

פרויקט תמ"א 38 יוצא לדרך ברמת אביב: תוספת של 36 דירות

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בת"א אישרה את הפרויקט ברחוב פיכמן בהליך מהיר יחסית - תוך חצי שנה. הוא יבוצע על ידי החברה לחיזוק מבנים בישראל בהשקעה של כ-100 מיליון שקל

03.08.2014, 15:04 | יעל דראל

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב, אישרה להוציא לדרך פרויקט גדול לחיזוק מבנים בצפון העיר: הפרויקט יכלול שלושה בנייני רכבת ברחוב פיכמן בשכונת רמת אביב הירוקה, במסגרתו יחוזקו הבניינים הישנים על 72 הדירות הקיימות, ולמתחם יתווספו שני חניונים תת קרקעיים, מעליות ו- 36 דירות חדשות.

קראו עוד בכלכליסט

פרויקט זה, המבוצע ברחוב פיכמן 11-15 יבוצע על ידי החברה לחיזוק מבנים בישראל ומלווה על ידי משרד בר אוריין אדריכלים, בהשקעה של כ-100 מיליון שקל. כיום כולל כל בניין רכבת שלוש כניסות, עם 24 דירות בכל בניין ובסך הכל 72 דירות במתחם והשטח הממוצע לדירות הקיימות עומד על כ-90 מ"ר. אל שטח הדירות הקיימות יתווספו ממ"ד ומרפסת שירות והדירות החדשות יהיו בהיקף בגודל של כ-115 מ"ר. הדירות החדשות שיתווספו למתחם יכללו על פי התוכנית שאושרה תמהיל מגוון, החל מדירות שלושה חדרים בגודל 85 מ"ר ועד דירות פנטהאוז בגודל 230 מ"ר.

הדמיית הפרויקט. לדירות יתווספו ממ"ד ומרפסת שירות הדמיית הפרויקט. לדירות יתווספו ממ"ד ומרפסת שירות הדמיית הפרויקט. לדירות יתווספו ממ"ד ומרפסת שירות

מבדיקת "כלכליסט" עולה כי הפרויקט זכה לאישור מהיר יחסית בתהליך שארך כחצי שנה בלבד – זמן מהיר בהשוואה לקיפאון ששורר בשוק פרויקטי התמ"א ברובעים 3 ו-4 בעיר. כפי שנחשף לאחרונה ב"כלכליסט", הקיפאון בפרויקטי חיזוק מבנים בעיר שורר על רקע הערר שהוגש נגד תוכנית הרבעים לאזורים אלו והחלטת העירייה שלא להעניק היתרים בשלב זה עד להחלטת המועצה הארצית לתכנון ובנייה.

בשיחה עם "כלכליסט" אישר מנכ"ל החברה לחיזוק מבנים בישראל, יוסי חסון, את הפרטים וציין כי "מדובר באישור מהיר ויוצא דופן וכולי תקווה שנוכל לשכפל את ההצלחה גם בפרויקטים נוספים שאנו מבצעים ברובעים 3 ו-4 - שם עדיין לוחות הזמנים להוצאת היתרים ארוך ומייגע."
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות