אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת הפוטבול סן פרנסיסקו פורטיניינרס תקבל סיוע מ"משקיע רובוטי" צילום: רויטרס

קבוצת הפוטבול סן פרנסיסקו פורטיניינרס תקבל סיוע מ"משקיע רובוטי"

חברת ההשקעות ,"הרובוטיות", Wealthfront תעניק לספורטאי הקבוצה ועובדיה קורסים בחינוך פיננסי והשקעות

13.08.2014, 14:04 | שירות כלכליסט

חברת ההשקעות ,"הרובוטיות", Wealthfront הכריזה על לקוח חדש: קבוצת הסן פרנסיסקו פורטיניינרס.

"סן פרנסיסקו פורטיניינרס יכסו את דמי הייעוץ עבור 100 אלף דולר הראשונים שכל משקיע פרטי מביניהם ישקיע ב- Wealthfront", כתב הנשיא והמנכ"ל אדם נאש בבלוג של החברה. "Wealthfront תספק גם חינוך פיננסי לעובדים קיימים ולבוגרים באמצעות הקורסים הנחשבים שלה". בהמשך הפוסט הוא מסביר שכאשר בחברה מבחינים בדפוס של ספורטאים הנרשמים לשירותים שלהם, הם מתחילים לבדוק מה הם האתגרים הספציפיים שעומדים בפני הספורטאים האלה. כעת יש להם קבוצת פוטבול שלמה, שהצטרפה.

קראו עוד בכלכליסט

אצטדיון ליוויס של סן פרנסיסקו פורטיניירס. השקעות רובוטיות, צילום: רויטרס אצטדיון ליוויס של סן פרנסיסקו פורטיניירס. השקעות רובוטיות | צילום: רויטרס אצטדיון ליוויס של סן פרנסיסקו פורטיניירס. השקעות רובוטיות, צילום: רויטרס

"אנחנו שואפים לספק לעובדים שלנו את ההטבות הטובות ביותר האפשריות", סיפרה סמנכ"לית הכספים של הקבוצה, ציפורה הרמן ל- Wealthfront. "וזה כולל משאבים המיועדים לחינוך ולניהול פיננסי".

אתרים כמו Wealthfront ו-בטרמנט, הנחשבים משקיעי-רובוט, כלומר שמנהלים את ההשקעות של הלקוחות באמצעות השקעות פסיביות המבוססות על אלגוריתמים, צומחים במהירות במונחים של הנכסים שהם מנהלים.

כעת, עם ההוספה של הפורטיניינרס לרשימת הלקוחות, הפרופיל שלהם בוודאי יגדל עוד יותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות