אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רפי קסטן פורש מ-NDS וימונה ליועץ למנכ"ל סיסקו צילום: אוראל כהן

רפי קסטן פורש מ-NDS וימונה ליועץ למנכ"ל סיסקו

חברת אבטחת המידע ספגה נטישות של בכירים וערכה כמה סבבי פיטורים מאז שנרכשה בידי סיסקו ב-5 מיליארד דולר. כעת גם מנהל הפעילות בישראל פורש

06.10.2014, 13:29 | מאיר אורבך
רפי קסטן, מנהל הפעילות בישראל של NDS, יפרוש באופן הדרגתי מפעילות שוטפת בחברה המספקת מערכות אבטחת מידע, שנרכשה על ידי ענקית ציוד התקשורת סיסקו לפני שנתיים.

קראו עוד בכלכליסט

קסטן ימונה ליועץ של מנכ"ל סיסקו הוותיק ג'ון צ'יימברס, וכן ליועץ של מנהלת חטיבת הווידאו בחברה איבט קנוף, שהגיעה לסיסקו מחברת הכבלים קייבלוויז'ן במטרה לבצע ארגון מחדש של פעילות הווידאו בחברה.

רפי קסטן, צילום: אוראל כהן רפי קסטן | צילום: אוראל כהן רפי קסטן, צילום: אוראל כהן

המעבר של קסטן מגיע על רקע תקופה לא קלה ל-NDS, שנרכשה ב-5 מיליארד דולר ב-2012 (ונרשמה כרכישה הטכנולוגית הגבוהה ביותר באותה שנה). המיזוג עם סיסקו הביא לגל נטישות בצמרת NDS, ובהם הטכנולוג הבכיר יוראי פלדמן.

כמו כן עברה החברה כמה סבבי פיטורים, ועל פי הערכות צפויה לעבור סבב נוסף משמעותי של מאות עובדים בקרוב, על רקע צמצומים כלליים בסיסקו העולמית והשינויים במערך הווידיאו.

לצד תפקידיו בסיסקו, קסטן מכהן כשותף עצמאי בקרן ההון סיכון הירושלמית JVP וכחבר במועצת המנהלים של חברת אבטחת המידע הישראלית סייבר ארק, שרשמה הנפקה מוצלחת בנאסד"ק בערב ראש השנה.

סייבר ארק גייסה בהנפקה 80 מיליון דולר לפי שווי ראשוני של 470 מיליון דולר, שעלה במהרה לשווי של מעל ל־850 מיליון דולר. כיום היא נסחרת לפי שווי של כ-900 מיליון דולר. סיסקו סירבה להגיב לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות