אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ויקטוריה בקהאם נבחרה ליזמת המצליחה בבריטניה צילום: אי פי איי

ויקטוריה בקהאם נבחרה ליזמת המצליחה בבריטניה

בחמש השנים שחלפו מאז השיקה את מותג האופנה עלו ההכנסות השנתיות ממיליון ליש"ט ל־30 מיליון ליש"ט ב־2013, זינוק של 2,900%, ומספר העובדים בחברה זינק משלושה ל-100

27.10.2014, 09:47 | שירות כלכליסט

הזמרת לשעבר ומעצבת האופנה ויקטוריה בקהאם התברגה במקום הראשון ברשימת מאה היזמים המצליחים ביותר בבריטניה - על כך דיווח אתמול "הדיילי טלגרף".

קראו עוד בכלכליסט

הבחירה בבקהאם (40), אשתו של הכדורגלן הסלבריטי דיוויד בקהאם, התבססה על המכירות הטובות של חברת האופנה שלה, מספר המשרות שהיא יצרה ושווייה. "המיומנות העסקית המלוטשת שלה היא שהעניקה לה את המקום הראשון", אמר בשיחה עם העיתון פיליפ ברספורד, שהרכיב את הרשימה עבור כתב העת העסקי "מנג'מנט טודיי".

ויקטוריה ודיוויד בקהאם, צילום: אם סי טי ויקטוריה ודיוויד בקהאם | צילום: אם סי טי ויקטוריה ודיוויד בקהאם, צילום: אם סי טי

בחודש שעבר פתחה בקהאם את החנות הראשונה שלה בשכונת מייפר היוקרתית בלונדון. בחמש השנים שחלפו מאז השיקה את מותג האופנה עלו ההכנסות השנתיות ממיליון ליש"ט ל־30 מיליון ליש"ט ב־2013, זינוק של 2,900%, ומספר העובדים בחברה זינק משלושה למאה.

שווייה של בקהאם מוערך ב־210 מיליון ליש"ט. היא גברה על יזמים מצליחים אחרים בבריטניה, ובהם האחים אמית ומיטה פטאל, מייסדי חברת התרופות אודן מקנזי, וג'וליאן דנקרטון מרשת הביגוד סופרגרופ.

תגיות