אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלו"ז של בנט: פגישות עם מיליארדרים, ביקורים מעטים במפעלים צילום: שאול גולן

הלו"ז של בנט: פגישות עם מיליארדרים, ביקורים מעטים במפעלים

התנועה לחופש המידע פרסמה את לוח הזמנים של שר הכלכלה ב-2013. הלו"ז כולל גם פגישות עם אנשי עסקים בכירים בישראל ובעולם, עם נשיאת ביה"ד לעבודה ועם רוית דום, מנכ"לית עמל ואשתו של עופר עיני

12.11.2014, 17:09 | דוד רפאלי

התנועה לחופש המידע פרסמה היום (ד') את לוח הזמנים לשנת 2013 של נפתלי בנט – שר הכלכלה, שר הדתות, והשר לענייני ירושלים – ויו"ר מפלגת הבית היהודי. בין הפגישות המקצועיות עם אנשי משרד הכלכלה, והפגישות הפוליטיות עם נציגי הבית היהודי, וחברי הכנסת - בנט נפגש גם עם המיליארדרים רון לאודר, מייקל שטיינהרדט, שלדון אדלסון ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

בנט נפגש גם עם אנשי עסקים בכירים בישראל ובעולם – הוא נפגש עם צ'ארלס דיוידסון נשיא נובל אנרג'י, טוד כהן סגן נשיא איביי העולמית, ג'רמי לוין לשעבר נשיא ומנכ"ל טבע, אריק שור מנכ"ל תנובה, רמי לוי, משה קפלינסקי מנכ"ל נשר, זאבי ברגמן מנכ"ל וייס, מולי אדן נשיא אינטל ישראל, מקסין פסברג מנכ"לית אינטל ישראל, גרי היימן, עד לא מזמן הבעלים של מפעל מגבות ערד שנסגר השנה, אלישע ינאי יו"ר איגוד תעשיות האלקטרוניקה והתוכנה בהתאחדות התעשיינים, שלמה ינאי לשעבר מנכ"ל טבע וכיום מנכ"ל פרוטליקס, ריצ'ארד מק'גין בעלי פרייבט אקוויטי, מייקל אייזנברג שותף בקרן הון סיכון ועוד.

רון לאודר, צילום: עמית שעל רון לאודר | צילום: עמית שעל רון לאודר, צילום: עמית שעל

שם מפתיע שמופיע בלו"ז של בנט הוא נילי ארד, נשיאת בית הדין לעבודה, אשר נפגשה עם בנט פעמיים במהלך 2013 בלבד. פגישה של שופטת מכהנת עם פוליטיקאי היא לא עניין שגרתי. דמויות נוספות מעולם המשפט – הוא נשיא בית המשפט העליון לשעבר מאיר שמגר, והעו"ד היהודי-אמריקאי אלן דרשוביץ'.

אישים נוספים עמם נפגש שר השכלכלה, הם פרופ' מנואל טרכטנברג, יו"ר הות"ת איתו נפגש בנט פעם אחת ב-2013. שי באב"ד מנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, איציק אלרוב יוזם מחאת הקוטג', ורוית דום, אשתו הטריה של עופר עיני, ומנכ"לית

רשת עמל.

בנט נפגש פעמיים עם ח"כ חיים כץ, מזכיר ועד העובדים של תע"א וח"כ מטעם הליכוד, וכן פעמיים עם שלי יחימוביץ' ופעמיים עם שי פירון.

בלו"ז של בנט מופיע רק פעם אחת התייחסות למפעל נגב טקסטיל אשר נסגר לאחר שבנט לא הסכים להעניק סיוע בצורת מענק למפעל. העובדה שהנושא מופיע בלו"ז רק פעם אחת, וכן כי לא מופיעים בלו"ז ביקורים רבים במפעלים, תומכת בטענות התעשיינים נגדו – כי בנט אינו מקדיש זמן רב לעיסוק בתחום התעשייה אשר משרד הכלכלה אחראי עליו. למרות זאת – בנט נפגש עם צביקה אורן, נשיא התאחדות התעשיינים, מספר פעמים במהלך 2013.

נושא נוסף שחוזר רבות בלו"ז של בנט – הוא עניין הצהרת ההון שלו. בנט נפגש עם רו"ח יואל שלוי בקשר לנושא זה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
והוא נכנס לשירותים 3 פעמים.. קנטרנים!
לא הצבעתי לו ואני גם לא רואה בעיה עם הדמויות איתם הוא נפגש, עדיף שר שמזיז נושאים מול קודקודים במשק ועם מליארדים שיכולים להביא למדינה הון מאשר שר שמצטלם כל יומיים עם פועלי קו יצור רק כדי להראות שהוא דואג לחלשים. מצד שני בעת כתיבת התגובה הזאת עולה לי המחשבה שאולי עצם פרסום הידיעה היא מניפולציה תקשורתית של בנט, הרי ברור שאדם הגיוני יסלוד מההתקטננות שברשימה, כך שהוא מצליח להוציא אפילו ממני חילוני מצביע לפיד לשעבר מילים טובות
סבא מושלח  |  13.11.14
לכל התגובות