אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השקעות, הדור הבא: רונלד כהן ישתתף בכנס כלכליסט ו־UBS צילום: ישראל הדרי

השקעות, הדור הבא: רונלד כהן ישתתף בכנס כלכליסט ו־UBS

בין הדוברים ב־Wealth Management: שלמה דוברת ינתח את ההשקעות ברקע מהפכה דיגיטלית ונדב צפריר ידון באיומי הסייבר על הכלכלה

19.11.2014, 07:42 | כלכליסט

עתיד עולם הפיננסים וההשקעות, פילנתרופיה והשראה יהיו שלושת עמודי התווך של כנס Wealth Management 2014, שיקיים "כלכליסט" בשותפות עם UBS ישראל בשבוע הבא, ביום רביעי 26 בנובמבר. בכנס, שיתקיים ברדינג 3 בנמל תל אביב, יתארחו בכירים מישראל ומחו"ל, שינתחו ויעניקו תחזיות בשלושת הנושאים המרכזיים הללו.

האורח המרכזי בכנס יהיה סר רונלד כהן, נשיא קרן פורטלנד וממייסדי קרן אייפקס, שיגיע במיוחד לישראל להשתתף בכנס. כהן ינתח את עתיד עולם ההשקעות והפילנתרופיה, ממיקרו־פיננסים ועד השקעות חברתיות שמייצרות תשואה.

מושב הפתיחה של הכנס יעסוק בעתיד ה־Wealth Management (ניהול הון) העולמי. מנכ"ל UBS Wealth Management ישראל, קובי פייגנבוים, ינתח את המגמות והשינויים בתחום, ויספק תחזיות לגבי פניו הצפויות של עולם זה בעשור הקרוב.

בין היתר, תיבחן השאלה איזה מודל השקעות יהיה האפקטיבי ביותר עבור המשקיעים בשנים הקרובות, האם השקעה אקטיבית או דווקא השקעה באמצעות תעודות וקרנות סל, שפועלות באופן פסיבי.

רייצ'ל לורד, מנהלת חטיבת EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) של בלאקרוק־איישרס, תציג את מודל ההשקעות של בלאקרוק ותספר על תוכניותיה של ענקית ההשקעות בנוגע לפעילותה בישראל. מייקל קרוק, מנהל חטיבת תכנון תיקי השקעות במשרד מנהל ההשקעות הראשי של UBS בארה"ב, יציג את מודל ההשקעות מבוסס היעדים (Bucketing) של UBS. את המושב יסגור שלמה דוברת, שותף וממייסדי כרמל ונצ'רס וקרן ויולה, שינתח את זירת ניהול ההשקעות במציאות של מהפכה דיגיטלית.

פול דונובן, הכלכלן הגלובלי של UBS, ינסה לעמוד על הקשר בין משבר המזון העולמי לבין ניהול תיק פיננסי. סיגל מרדכי, מנכ"לית בית המכירות סות'ביס ישראל, תנתח את ההשקעות באמנות כדי להצביע על הכוכבים החדשים בזירת האמנות העכשווית. את הכנס יסגור מייסד קרן הסייבר TEAM8 ומפקד יחידת 8200 בצה"ל בעבר, נדב צפריר, בהרצאה בנושא השפעת האיומים בעולם הסייבר על עתיד הכלכלה.

שלמה דוברת , צילום: עמית שעל שלמה דוברת | צילום: עמית שעל שלמה דוברת , צילום: עמית שעל

תגיות