אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת החשמל תחדש את המו"מ עם הוועד על קיום רפורמה

חברת החשמל תחדש את המו"מ עם הוועד על קיום רפורמה

לאחר שבוע סוער שכלל עיצומים נרחבים, הודיעה הלילה החברה על חידוש המגעים - בעקבות פסיקת בית הדין הארצי לעבודה

28.11.2014, 09:48 | ליאור גוטמן

חברת החשמל תחדש מול ועד עובדי החברה את הדיונים על רפורמה ארגונית.

קראו עוד בכלכליסט

בהודעה שפרסמה חברת החשמל בשעות הלילה היא מודיעה שההחלטה התקבלה בעקבות דיון בבית הדין הארצי לעבודה, שפסק ש"לאחר שמיעת כל הצדדים (המדינה, חברת החשמל, הסתדרות העובדים הכללית החדשה, ארגון עובדי חברת החשמל) הצדדים מסכימים להמלצת בית הדין כי המשא ומתן הכולל בנושא הרפורמה יחודש. הצדדים ידווחו לבית הדין על התקדמות המשא ומתן". בשלב זה לא ברור מתי יחודש המו"מ ובאיזו מסגרת.

המנכ"ל אלי גליקמן. עוזב, צילום: אוראל כהן המנכ"ל אלי גליקמן. עוזב | צילום: אוראל כהן המנכ"ל אלי גליקמן. עוזב, צילום: אוראל כהן

בשבוע האחרון נרשמו עיצומים נרחבים בחברת החשמל, החל באי הפעלת מוקד 103 דרך אי קריאת מונים וכלה חוסר רצון לקבל לקוחות במחוזות השונים. בין הצדדים קיימים פערים גדולים בנוגע למבנה הרפורמה, עלותה ומוטת השליטה הארגונית של ההנהלה ביום שאחרי יישומה.

יצוין שמנכ"ל החברה גליקמן כבר הודיע על התפטרותו והוא צפוי לעזוב את תפקידו במרץ הקרוב. חברת החשמל הקימה ועדת איתור אולם היא טרם התכנסה בשל בעיות בכללי איתור מנכ"ל חדש. על פי ההערכות, רוב שמות בכירי החברה שהוזכרו כמועמדים, לרבות המשנה למנכ"ל יעקב חאין וסמנכ"ל הכספים תמיר פוליקר, אינם נכונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות