אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמינריו גייסה 53 מיליון דולר

קמינריו גייסה 53 מיליון דולר

חברת פתרונות האחסון צפויה להשתמש בסכום כדי להרחיב את מערך התמיכה, השיווק והמכירות שלה. לצד משקיעים קיימים כקרנות סקויה ופיטנגו, השתתפו בסבב הגיוס קרן לזרוס ובנק סיליקון ואלי - שזו ההשקעה הראשונה שלו בישראל

02.12.2014, 18:01 | מאיר אורבך

חברת האחסון הישראלית קמינריו השלימה גיוס של 53 מיליון דולר. יחד עם סבב גיוס זה, גייסה קמינריו עד כה 128 מיליון דולר. בגיוס השתתפו בנק סיליקון ואלי, קרן הגידור לזרוס וחברה ציבורית גדולה שטרם נחשפה. בנוסף, השתתפו בו המשקיעים הנוכחיים בה - סקויה, פיטנגו, גלובספאן, טנאיה ומיטסוי.

קראו עוד בכלכליסט

זוהי ההשקעה הראשונה של סיליקון ואלי בנק בישראל לאחר שעד כה בעיקר התמקד בהעמדת הלוואות לחברות מקומיות. בעקבות הגיוס מצטרפת קמינריו למועדון קטן של חברות ישראליות שגייסו יותר מ-100 מיליון דולר, ביניהן אקטליס, קומפאס ועוד.

דני גולן, מנכ"ל החברה דני גולן, מנכ"ל החברה דני גולן, מנכ"ל החברה

"הגיוס הזה הוא אחריות גדולה. החברה צומחת מאוד יפה. הביקושים לגיוסים היו פי 2 מאשר מה שגייסנו", אמר דני גולן, מנכ"ל קמינריו ואחד ממייסדיה בשיחה עם "כלכליסט". "ביצענו גיוס משמעותי בשלב מאוחר וכך לא היינו חייבים לצאת להנפקה. המתחרים שלנו גייסו מאות מיליוני דולרים רבים והתחום שלנו דורש הרבה משאבים שבעבר חברות ישראליות לא היו מסוגלות לגייס. יש בגרות ויכולות כספיות רבות בשוק, מה שיצר אפשרויות לחברות כמונו לגייס הון ולהאיץ את הצמיחה".

קמינריו, שהוקמה ב-2008, יושבת ביקנעם ובבוסטון ומעסיקה 120 עובדים. החברה נוסדה על ידי גולן ואופיר דובובי. מהחברה נמסר שהגיוס ישמש להרחבת מערך המכירות, השיווק והתמיכה בפיתרון הטכנולוגי שלה. לטענת החברה, הכנסותיה צמחו פי 4 בעקבות המוצר האחרון שהשיקה. מערכות האחסון של החברה משרתות יותר מ-70 לקוחות בארץ ובעולם, ביניהם פרטנר, ג'יימס ריצ'רדסון, טאבולה, אורבוטק והבנקים דיסקונט ולאומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות