אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Sckipio גייסה 17 מיליון דולר בהובלת פיטנגו

Sckipio גייסה 17 מיליון דולר בהובלת פיטנגו

החברה מפתחת טכנולוגיית תשתיות תקשורת מבוססות תקן G.fast, שמאפשר מהירות גלישה של גיגה-ביט לדקה על סיבי נחושת. הפיתוח מאפשר להוזיל משמעותית תשתיות רשת. בסבב השתתפו גם הקרנות ג'מיני, ג'נסיס, אביב ואמיתי

08.12.2014, 15:48 | מאיר אורבך

סקיפיו (Sckipio) גייסה 17 מיליון דולר בהובלת קרן פיטנגו. בגיוס השתתפו גם המשקיעים הנוכחיים בחבר, הקרנות ג'מיני, ג'נסיס, אמיתי ואביב. איתי בק, שותף מנהל בפיטנגו, יצטרף לדירקטוריון החברה, שגייסה עד כה 27 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מפתחת טכנולוגיות תקשורת שנשענות על תקן G.fast, אשר מאפשר העברת נתונים בקצב מהיר במיוחד של גיגה-ביט לשניה, על בסיס תשתיות הרשת הקיימות. מדובר בקצב נתונים שמאפיין סיבים אופטיים, אך מתאפשר גם על סיבי נחושת, במאות המטרים האחרונים שבין נקודת המיתוג ובין הנתב הביתי.  

מהירות של סיב אופטי על סיב נחושת. המערכת שפיתחה סקיפיו מהירות של סיב אופטי על סיב נחושת. המערכת שפיתחה סקיפיו מהירות של סיב אופטי על סיב נחושת. המערכת שפיתחה סקיפיו

החברה הוקמה ב-2012 בידי דוד באום, ממייסדי קופרגייט ובכירים נוספים בה. היא מעסיקה כיום 30 עובדים ונמצאת בשלבי גיוס כ"א.

"שוק ה-G.fast אמנם נמצא בראשית דרכו, אבל עומד בפני פריצה גדולה בשנים הקרובות", אמר איתן בק מפיטנגו. "התקן נוצר כדי לענות על צורך קריטי של מפעילי תקשורת לספק קצבי תקשורת גבוהים על גבי התשתית הקיימת". לדבריו ייחודה של סקיפיו הוא בהיותה חברה בעלת הנהגה מנוסה בתחום, בזירה העסקית והטכנולוגית כאחד, אשר היתה הראשונה בעולם שהשיקה מוצר התומך בתקן החדש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות