אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהיום בפייסבוק: חיפוש סטטוסים גם בעברית

מהיום בפייסבוק: חיפוש סטטוסים גם בעברית

מנסים להיזכר מי עשה לכם לייק בעבר, מי פרסם קליפ מגניב ואיזה סטטוס הצחיק אתכם לפני שנה? הרשת החברתית השיקה יכולת חיפוש סטטוסים ספציפיים של חברים. התכונה זמינה בשלב זה עבור אפליקציית האייפון ובגרסת האתר

09.12.2014, 14:04 | ניצן סדן
פייסבוק הציגה לא מעט שיפורים וחידושים לאחרונה - ועתה התפנתה לטיפול בסוגיית חיפוש הסטטוסים. הרשת החברתית כתבה בבלוג הרשמי שלה כי שיפור שעשתה ל-Graph Search, כלי החיפוש הפנימי שלה, יקל על המשתמש לאתר פרסומי עבר של חבריהם.

קראו עוד בכלכליסט

הפיתוח נועד להחליף את הגלילה הממושכת בפרופילי החברים שלכם, שהיו כורח המציאות עבור מי שרצה לאתר פוסט ספציפי. מעתה, מתאפשר איתור הפוסט גם באמצעות מילות חיפוש, כמו למשל את שם החבר בצירוף נושא הפוסט או הנושא עליו כתב. מילות החיפוש יוארו בתוצאות החיפוש, בדומה להדגשת תוצאות החיפוש של גוגל. כדי להפעיל את התכונה החדשה, פשוט הקלידו את שברצונכם למצוא בחלון החיפוש הראשי של האתר. ואולם, קחו בחשבון שהתכונה עדיין לא זמינה לכל המשתמשים בארץ ויש להניח שתהיה זמינה בימים הקרובים.

ממשיכה להתחדש. פייסבוק ממשיכה להתחדש. פייסבוק ממשיכה להתחדש. פייסבוק

כלי Graph Search עדיין מוגדר כבטא ונחשף בינואר השנה. הרשת החברתית השיקה אותו במטרה לאסוף מידע על הרגלי השימוש ותחומי העניין שלכם, כדי למקד את חבילות הפרסום שהיא מציעה ללקוחותיה העסקיים. נכון למועד הפרסום, שירות החיפוש המשופר זמין באפליקציית האייפון של פייסבוק ועבור משתמשי האתר.

 

בחודש האחרון חשפה פייסבוק ממשק משופר לעמוד הגדרות הפרטיות שלה, יכולת שליחת כרטיסי ברכה לחברים ותכונת סינון תכנים מחברים בפיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות