אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי ת"א צפויה לעבור לאצטדיון המושבה, שיוגדל עבורה ב-3,500 מושבים צילום: אורן אהרוני

מכבי ת"א צפויה לעבור לאצטדיון המושבה, שיוגדל עבורה ב-3,500 מושבים

בעקבות השיפוצים בבלומפילד, הצהובים אמורים לשחק בשנתיים הקרובות במגרש בפ"ת, שיורחב במשחקיהם. הפועל ת"א תיאלץ כנראה לנדוד לנתניה

10.12.2014, 13:38 | ynet

אצטדיון בלומפילד אמור לעבור החל מהעונה הבאה שיפוץ של כשנה וחצי, מה שיגרום לקבוצות התל אביביות לנדוד למגרש אחר. על פי המסתמן, מכבי ת"א תשחק בשנתיים הבאות באצטדיון "המושבה", שצפוי להיות מוגדל ב-3,500 מקומות ישיבה.

קראו עוד בכלכליסט

מכבי תל אביב. תשחק בפתח תקווה, הפועל תנדוד לנתניה, צילום: ראובן שוורץ מכבי תל אביב. תשחק בפתח תקווה, הפועל תנדוד לנתניה | צילום: ראובן שוורץ מכבי תל אביב. תשחק בפתח תקווה, הפועל תנדוד לנתניה, צילום: ראובן שוורץ

תוכניות הגדלת "המושבה" הוגשו אתמול (ג'), כשהכוונה היא שתכולתו תורחב ב-3,500 מקומות, מה שיאפשר את המעבר של הצהובים בתקופה המדוברת.

במכבי בחרו באצטדיון המושבה, ולכן התוכניות שהוגשו הן להגדיל את האצטדיון רק במשחקי הצהובים, ולא באלה של הפתח תקוואיות, שיארחו בו גם כן.

עתה ממתינים לאישור מהנדסים, משטרה וגורמים מאשרים נוספים בכדי להגיש את החוזה למכבי בכדי שתוכל לשחק באצטדיון הפתח תקוואי.

במידה שמכבי תחתום, האצטדיון יארח בשנה הבאה שלוש קבוצות, ייתכן שכולן אף ישחקו בליגת העל. במקרה כזה, הפועל ת"א צפויה לנדוד צפונה ולארח את משחקיה בנתניה, מה שעשוי לפגום משמעותית במספר המנויים והכרטיסים שתמכור בשל המרחק מת"א. 

השיפוץ בבלומפילד יהיה בין שנה וחצי לשנתיים, כאשר תחילה היה ניסיון לבצע מהלך יזום משותף לעבור לאצטדיון ר"ג. אלא שהתברר כי מדובר במקום ללא רישיון עסק וללא תחזוקה, ולכן העלויות יהיו גבוהות.

בנושא אחר: בחברה הכלכלית האחראית על אצטדיון סמי עופר עדיין אומדים את הנזקים שנגרמו לחלק מהיציעים אחרי משחק הליגה שהתקיים ביום שני בין בית"ר ירושלים למכבי ת"א. על פי הנתונים, קיים נזק למושבים ולתשתיות שמוערכים בעשרות אלפי שקלים, כאשר רובם ככולם ביציע בו ישבו אוהדי בית"ר ירושלים.

הדו"ח הסופי על הנזקים שנגרמו יובא לאנשי מכבי ת"א שיצטרכו לשאת בעלויות. באצטדיון יש 200 מצלמות שבאמצעותם ניתן יהיה לצפות במה שקרה ביציעים.

דובר החברה הכלכלית מסר: "במשחק של מכבי ת"א מול בית"ר ירושלים נחשפנו לרמת נזק שלא חווינו בעבר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות