אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גרסת ניסוי פתוחה של ווטסון אנליטיקס הושקה למשתמשים העסקיים צילום: יבמ

גרסת ניסוי פתוחה של ווטסון אנליטיקס הושקה למשתמשים העסקיים

המערכת האנליטית של ווטסון מוצעת כשירות ענן בגרסת בטא פתוחה לשימוש משתמשים עסקיים. המערכת מאפשרת לקבל ניתוח של מידע עסקי תוך שימוש בשפה טבעית

16.12.2014, 15:59 | רפאל קאהאן

IBM הודיעה על זמינות גרסת בטא של מערכת ווטסון אנליטיקס – שירות מחשוב ענן בעל יכולות תקשורת, עבודה וניתוח בשפה טבעית. המערכת החדשה של IBM מאפשרת אוטומטיזציה של תהליכים שדרשו בעבר זמן ועבודה אנושית, דוגמת הכנת נתונים לעיבוד ולניתוח, חיזוי אנליטי והצגה ויזואלית של נתונים לשימוש אנשי מקצוע במגוון רחב של תפקידים ותחומי עסקים.

קראו עוד בכלכליסט

IBM מציעה את ווטסון אנליטיקס כשירות ענן במודל פרימיום – כאשר הגישה הראשונית ליכולות הבסיסיות של המערכת זמינה לשימוש ללא תשלום, והחיוב מתבצע על בסיס השימוש בפועל בכלים המתקדמים המוצעים על ידה. משתמשים עסקיים יכולים לגשת אל המערכת האנליטית משולחן העבודה או מכל מכשיר נייד.

שירות ווטסון אנליטיקס שירות ווטסון אנליטיקס שירות ווטסון אנליטיקס

מאז ההכרזה על המערכת באמצע ספטמבר, נרשמו כבר יותר מ- 22,000 איש לגירסת הניסוי הסגורה – ההופכת עתה זמינה לכלל המשתמשים. קהילת ווטסון אנליטיקס הפועלת ברשת תשתף חדשות בין החברים הפעילים, תחלוק ניסיון ותציע תמיכה טכנית והדרכה.

היתרון הגדול של המערכת הוא באפשרות להשתמש בה תוך הזנת נתונים בשפה רגילה. בנוסף ניתן גם לנתח ולהוסיף שאילתות ללא צורך בשימוש במונחים מקצועיים או בתכנות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות