אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקציב איגוד השחייה ב-2015: כ-16.5 מיליון שקל צילום: אם סי טי

תקציב איגוד השחייה ב-2015: כ-16.5 מיליון שקל

איגוד השחייה אישר את תקציב 2015: בין הסעיפים הבולטים - ארגון אליפות אירופה בישראל

30.12.2014, 15:07 | שירות כלכליסט

איגוד השחיה הישראלי אישר בימים האחרונים את התקציב הגדול ביותר בתולדותיו: 16.6 מיליון שקל, כשחלק ניכר מהתקציב, כ-6.5 מיליון שקל מהווים מימון יעודי לאליפות אירופה אשר תיערך בישראל בעוד שנה, בדצמבר 2015, "מקורות המימון לאליפות זו חיצוניים ואינם נוגסים בהשקעה בשחייה הישראלית", נמסר מהאיגוד. 

קראו עוד בכלכליסט

בריכת שחייה. באיגוד מציינים כי הם החליטו "להקדיש סכום ניכר לגילוי וטיפוח דור העתיד".  850,000 שקל לתכנית לאיתור ו"קידום צעירים" -  תכנית שנכתבה בשיתוף פעולה עם איגוד השחיה ההונגרי, צילום: אימג בריכת שחייה. באיגוד מציינים כי הם החליטו "להקדיש סכום ניכר לגילוי וטיפוח דור העתיד". 850,000 שקל לתכנית לאיתור ו"קידום צעירים" - תכנית שנכתבה בשיתוף פעולה עם איגוד השחיה ההונגרי | צילום: אימג'בנק, Gettyimages בריכת שחייה. באיגוד מציינים כי הם החליטו "להקדיש סכום ניכר לגילוי וטיפוח דור העתיד".  850,000 שקל לתכנית לאיתור ו"קידום צעירים" -  תכנית שנכתבה בשיתוף פעולה עם איגוד השחיה ההונגרי, צילום: אימג

אליפות אירופה, שתיערך בבריכה החדשה במכון וינגייט, צפויה להגיע להערכת ה-EBU לשיאי רייטינג של 200 מיליון צפיות וזה יהיה אירוע השיא של השחייה האירופאית בשנת 2015.

איגוד השחיה הישראלי לקח על עצמו את ארגון האירוע בשיתוף עם איגוד השחיה האירופאי שבכיריו כבר הגיעו לישראל מספר פעמים כדי להתרשם מההכנות ועל מנת להיות מעורבים בפרטי האליפות.

באיגוד מציינים כי הם החליטו "להקדיש סכום ניכר לגילוי וטיפוח דור העתיד".  850,000 שקל לתכנית לאיתור ו"קידום צעירים" -  תכנית שנכתבה בשיתוף פעולה עם איגוד השחיה ההונגרי.

350,000 שקל נוספים מוקדשים לתכנית לקידום נשים בשחיה, כשתכנית זו כוללת שיתוף פעולה עם האיגוד הליטאי.

כ-2.8 מיליון שקל מוקדשים לטובת נבחרות ישראל השונות בענפי הבריכות, שחייה אומנותית ומים פתוחים.

יו״ר איגוד השחיה נעם צבי: ״אליפות אירופה היא הזדמנות נפלאה עבורנו להעלות את המודעות לשחייה בכל מקום ומקום בארץ. בחיבור לתוכנית הקמת בריכות שחייה ברחבי הארץ של מועצת ההימורים ולתוכניות שלנו בתחום התשתיות אני צופה פריצה משמעותית של השחייה הישראלית בשנים הקרובות. אנחנו נשקיע בשנה הקרובה ובשנים שלאחר מכן הרבה כספים באיתור וקידום דור העתיד, והכל בשיתופי פעולה עם איגודים אירופיים שמוכנים ויכולים לעזור לנו לפתח את השחיה הישראלית. התקציב לשנת 2015 גדול פי שתיים ויותר מהתקציב הכי גדול שהיה לנו אי פעם וזה הרבה בזכות תוכניות התיעדוף של מנהל הספורט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות