אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תיא תקשורת מדווחת על התקדמות במו"מ להשקעה בערוץ 10 צילום: אוראל כהן

תיא תקשורת מדווחת על התקדמות במו"מ להשקעה בערוץ 10

רגע לפני סכנת הסגירה מחר בחצות הודיעה קבוצת המדיה כי תשקיע בערוץ אם הוא יקבל רישיון ל-15 שנה. בשבוע שעבר נפגשו אנשי הקבוצה עם מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי

30.12.2014, 16:57 | אופיר דור
רגע לפני סגירה אפשרית של ערוץ 10 מחר בחצות, מודיעה היום (ג') קבוצת המדיה תיא תקשורת, החברה-האם של אולפני הרצליה, על התקדמות במשא ומתן לכניסה להשקעה בערוץ 10. תיא תקשורת, חברה ציבורית בשליטת עמי גניגר ובניהול יואב פרץ, צפויה להודיע על ההתקדמות במגעים עם ערוץ 10 לבורסה בשעה הקרובה.

קראו עוד בכלכליסט

בכל מקרה תיא תקשורת מתכוונת להשקיע בערוץ רק אם הוא יקבל רישיון ל-15 שנה נוספות ובכפוף לבדיקות נוספות. בשבוע שעבר הגיעו אנשי תיא תקשורת לפגישה עם מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי וצפו במצגת על הערוץ. עם זאת, מספר רב של משקיעים פוטנציאליים, האחרון שבהם שלמה נחמה, יו"ר בנק הפועלים לשעבר, ניהלו מגעים מתקדמים לכניסה לערוץ 10, שלא הבשילו בסופו של דבר.

בערוץ 10 בדקו אפשרות בשבוע שעבר לקבל מתיא תקשורת הלוואה בגובה 36 מיליון שקל כדי להחזיר את החוב לרשות השנייה. אולם בסופו של דבר לא הגיעו הצדדים להסכמות, ככל הנראה כיוון שתיא ביקשה הבטחה מערוץ 10 להפיק מספר תוכניות עבורו. בסופו של דבר הסכימה חברת רכש המדיה יוניברסל מקאן להעניק מקדמה בסכום זה לערוץ אך רק לאחר שיקבל רישיון.

הערב מתכננים עובדי ערוץ 10 בשיתוף עם ארגון העיתונאים לקיים הפגנה גדולה מול קריית הממשלה בתל אביב בקריאה לראש הממשלה להיחלץ לעזרת הערוץ ולמנוע את סגירתו. רק הממשלה יכולה בשלב הזה ובלוח הזמנים שנותר להגיש הצעת חוק שתאריך את זיכיון ערוץ 10 או תעניק לו רישיון מותנה ותמנע את סגירתו.

יוסי ורשבסקי מנכ"ל ערוץ 10 ומתן חודורוב, צילום: אוראל כהן יוסי ורשבסקי מנכ"ל ערוץ 10 ומתן חודורוב | צילום: אוראל כהן יוסי ורשבסקי מנכ"ל ערוץ 10 ומתן חודורוב, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות