אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Plus500 הישראלית חתמה על הסכם חסות ענק עם אתלטיקו מדריד

Plus500 הישראלית חתמה על הסכם חסות ענק עם אתלטיקו מדריד

ספקית של שירותי מסחר בינלאומי מקוון בחוזים על הפרשים תפרסם את עצמה על גב חולצת אלופת הליגה הספרדית וייתכן כי תרחיב את השותפות לחסות מרכזית בעונה הבאה. הערכות בספרד הן שהחברה תשלם 10 מיליון יורו בשנה לאתלטיקו

07.01.2015, 11:57 | שירות כלכליסט

חברת Plus500 הישראלית חתמה על הסכם חסות עם אלופת לה ליגה וסגנית אלופת אירופה, אתלטיקו מדריד. Plus500 היא החברה הישראלית הראשונה שתיתן חסות לאתלטיקו מדריד.  

קראו עוד בכלכליסט

קוקה וגודין עם חולצות אתלטיקו. גורמים בענף בספרד מעריכים כי העסקה שווה כ-10 מיליון יורו (50 מיליון שקל) ושכרגע מנהלים הצדדים משא ומתן לגבי הסכם חסות ראשי לעונה הבאה. קוקה וגודין עם חולצות אתלטיקו. גורמים בענף בספרד מעריכים כי העסקה שווה כ-10 מיליון יורו (50 מיליון שקל) ושכרגע מנהלים הצדדים משא ומתן לגבי הסכם חסות ראשי לעונה הבאה. קוקה וגודין עם חולצות אתלטיקו. גורמים בענף בספרד מעריכים כי העסקה שווה כ-10 מיליון יורו (50 מיליון שקל) ושכרגע מנהלים הצדדים משא ומתן לגבי הסכם חסות ראשי לעונה הבאה.

גורמים בענף בספרד מעריכים כי העסקה שווה כ-10 מיליון יורו (50 מיליון שקל) ושכרגע מנהלים הצדדים משא ומתן לגבי הסכם חסות ראשי לעונה הבאה.

Plus500, ספקית של שירותי מסחר בינלאומי מקוון בחוזים על הפרשים (CFD), תהיה נותנת חסות משותפת ליתרת עונת 2014/15, המסתיימת במאי 2015. כאמור, הצדדים במגעים אינטנסיביים להרחבת השותפות לעונות הבאות.

כחלק מההסכם, יופיע הלוגו של Plus500 על גב חולצות של אתלטיקו מדריד במשחקי הבית והחוץ במסגרת לאומית בעונה זו. Plus500 תיהנה ממגוון זכויות מיתוג באצטדיון ובסביבתו, וכן משפע של הטבות חסות אחרות.

גל הבר, מנכ"ל Plus500: "אנו נרגשים להיכנס לשותפות עם מועדון הפאר אתלטיקו מדריד, אשר מתהדר במורשת חזקה שנבנתה במשך 111 שנות קיומו. ערכי המצוינות, ההישגיות וההגינות של המועדון עומדים בקנה אחד עם הערכים עליהם מתבססת Plus500 ועל כן אתלטיקו מדריד מתאימה לנו כמו כפפה ליד. בסיס הלקוחות העיקרי שלנו נמצא באירופה וגם לנו, כמו למועדון, יש תשוקה עזה להצליח, תוך שמירה על אתוס של שקיפות וכבוד ללקוחות, לאוהדים, לשותפים ולעובדים שלנו. שותפות זו, עם מעצמת הכדורגל הספרדי, תסייע לנו להמשיך באסטרטגיה להגדלת הזיהוי של המותג שלנו ולהרחבת בסיס הלקוחות שלנו ברחבי העולם".

מיגל אנחל חיל מרטין, מנכ"ל אתלטיקו מדריד, הוסיף: "אנו שמחים על חתימת הסכם עם Plus500. עבורנו זו תקופה מרגשת, כיוון שגם אנחנו – כמו Plus500 – מחזקים את נוכחותנו בזירה הבינלאומית. אנו מאמינים ששותפות זו עם Plus500 תסייע אף היא להתפתחות שלנו ואנו מצפים לשיתוף פעולה עם החברה במסע שלנו, כשאנו פותחים פרק חדש עבור אתלטיקו מדריד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות