אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סינרון צופה עלייה של כ-23% בהכנסות הרבעון הרביעי צילום: ערן יופי כהן

סינרון צופה עלייה של כ-23% בהכנסות הרבעון הרביעי

צפויות להסתכם בכ-73 מיליון דולר. ציפיות השוק ליצרנית ציוד הלייזר האסתטי היו להכנסות של 68 מיליון דולר ברבעון זה

08.01.2015, 16:16 | ניר צליק

סינרון, יצרנית ציוד הלייזר האסתטי, פירסמה תוצאות מקדמיות טובות מהצפוי להמשך השנה. החברה צופה לרבעון הרביעי הכנסות של 74-72 מיליון דולר, עלייה של 20%-24% לעומת הרבעון המקביל. ציפיות השוק היו להכנסות של 68 מיליון דולר ברבעון זה. 

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף השיקה סינרון את מערכת הצרת ההיקפים של אולטרשייפ, אחרי שהיא קיבלה אישור שיווק מה-FDA בחודש אפריל, כאשר מכירות המערכת הסתכמו ברבעון הרביעי ב-2.5 מיליון דולר. סינרון רכשה את הזכויות למכשיר מאולטרשייפ ב-2012 בתמורה ל-12 מיליון דולר. המוצר עצמו הוא מכשיר המבוסס על אולטרסאונד והוא משגר גלי אנרגיה לתאי השומן וכך הורס אותם בזמן שרקמת העור והרקמה מסביב לתאי השומן אינה נפגעת. בניגוד למכשירים אחרים להצרת היקפים, המייצרים חום או לחילופין, טיפולים פולשניים, הדורשים הרדמה מקומית, המכשיר של אולטרה שייפ אינו דורש הרדמה והמטופל יכול להמשיך בשגרת יומו אחרי הטיפול.

שמעון אקהויז, יו"ר סינרון, צילום: ערן יופי כהן שמעון אקהויז, יו"ר סינרון | צילום: ערן יופי כהן שמעון אקהויז, יו"ר סינרון, צילום: ערן יופי כהן

סינרון ביצעה ניסוי בקרב 150 מטופלים בארה"ב ובישראל, תוך כדי שיתוף פעולה עם ה-FDA. הניסוי עצמו ארך כשנה ותהליך האישור מול הרשות הרגולטורית האמריקאית ארך כחצי שנה. המטופלים הראו הצרה של כ-2.5 סנטימטר בהיקפים בשלב הניסוי הראשוני וחצי סנטימטר נוסף בשלב הבקרה.

זהו הרבעון השני ברציפות בו סינרון מצליחה לספק תוצאות טובות מהצפוי. ברבעון השלישי רשמה יצרנית מערכות הלייזר לתעשייה האסתטית, עלייה של 8.3% בהכנסות ל-60.3 מיליון דולר. הרווח המתואם הסתכם ב-900 אלף דולר או 3 סנט למניה לעומת 2.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. השוק צפה הכנסות של 58.3 מיליון דולר בלבד, כך שבשורה העליונה עקפה סינרון את התחזיות. בשורת הרווח המתואם עמדה החברה בציפית השוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות