אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פריגו מתרחבת: נכנסת לשוק הטסטוסטרון וגומי הלעיסה צילום: שאטרסטוק

פריגו מתרחבת: נכנסת לשוק הטסטוסטרון וגומי הלעיסה

החברה תשתף פעולה עם חברת קררה ותשווק גומי לעיסה המכיל ויטמינים. במקביל, הודיעה על השקת גירסה גנרית לג'ל טסטוסטרון שנועד לטיפול במבוגרים הסובלים מחוסר בהורמון

12.01.2015, 16:13 | ניר צליק

פריגו, יצרנית התרופות הישראלית הפועלת בתחום התרופות מעבר לדלפק, נכנסת לתחום חדש. החברה תשתף פעולה עם חברת קררה בתחום גומי הלעיסה המכילים ויטמינים. ההסכם, לחמש שנים, יאפשר לפריגו לשווק תחת מותגי חנויות תוספי מינרלים, ויטמינים ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

פררה עצמה תבצע את הייצור עבור פריגו. התחום כולו רושם הכנסות של כ-625 מיליון דולר בשנה. עד 2017 צפוי התחום להגיע למכירות של כמיליארד דולר בשנה.

במקביל, הודיעה פריגו על השקת גירסה גנרית לג'ל טסטוסטרון בריכוז של 1% המקביל לאנדרוג'ל של חברת התרופה אבווי, שנועד לטיפול במבוגרים הסובלים מחוסר בטסטוסטרון. מכירות תרופת המקור מסתכמות בכ-300 מיליון דולר בשנה על פי נתוני חברת המחקר סימפוני.

פריגו היא חברת תרופות המתמקדת בתרופות הנמכרות מעבר לדלפק. החברה ביצעה שתי רכישות ענק בתקופה האחרונה, כאשר לקראת סוף 2014 רכשה את אלאן האירית בתמורה ל-8.6 מיליון דולר ולקראת סוף 2014 רכשה את אומגה פארמה בתמורה ל-4.5 מיליארד דולר. הרכישה הראשונה נועדה בעיקר למטרות מס ואילו השנייה כדי לחדור לשוק ה-OTC באירופה.

ג ג'וזף פאפא, פריגו ג

תגיות