אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתן חץ צופה NOI שנתי של 35 מיליון דולר מחוזה חדש צילום: עמית שעל

נתן חץ צופה NOI שנתי של 35 מיליון דולר מחוזה חדש

חברה ציבורית מארה"ב תשכור למשך15 שנה 81% מבניין הוושינגטון פוסט שטרם הוקם

28.01.2015, 07:52 | אורן פרוינד

העבודות על בניין המשרדים שמתכננת אלוני חץ במתחם הוושינגטון פוסט בהשקעה של 650 מיליון דולר עדיין לא החלו, אך כבר אתמול חתמה החברה־הבת (44%) Carr Properties על הסכם שכירות שנתי בהיקף של 35 מיליון דולר עם פאני מיי (Fannie Mae), חברה ציבורית בתחום שוק המשכנתאות המשני בארה"ב. 

קראו עוד בכלכליסט

לפי ההסכם, פאני מיי תשכור 81% מהשטח בפרויקט לתקופה של 15 שנה, וכן ניתנו לה אופציות להארכת תקופת השכירות או לקיצורה בחמש שנים. החלק המושכר יימסר לפאני מיי בשני שלבים, בדצמבר 2017 וביוני 2018.

אלוני חץ מעריכה את ה־NOI שיניב הסכם השכירות ב־35 מיליון דולר לשנה, והוא יעלה בכל שנה בשיעור של 2.5%. החברה צופה כי יתרת הפרויקט תניב לה NOI שנתי נוסף של 10 מיליון דולר, כך שה־NOI השנתי שיניב הקומפלקס החדש בתפוסה מלאה החל מ־2019 יגיע לכ־45 מיליון דולר.

נתן חץ, המנכ"ל ובעל השליטה (19%) באלוני חץ, אמר : "חתימת הסכם השכירות מהווה אבן דרך משמעותית. פאני מיי, שהנה גוף בחסות הממשל האמריקאי, הנה שוכר איכותי ביותר והחלטתה לשכור משרדים במתחם שטרם התחיל להיבנות מהווה הבעת אמון ביכולותיה של Carr".

מטה פאני מיי בוושינגטון, צילום: בלומברג מטה פאני מיי בוושינגטון | צילום: בלומברג מטה פאני מיי בוושינגטון, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות