אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הישג לאינסוליין: שת"פ עם ג'ונסון אנד ג'ונסון

הישג לאינסוליין: שת"פ עם ג'ונסון אנד ג'ונסון

ענקית הפארמה האמריקאית תנהל את הליכי הרישוי של האינסופד ברוסיה, אוקראינה ובמדינות נוספות באזור - לאחר קבלת האישורים צפויה להיות המפיצה הבלעדית של מוצרי אינסוליין במדינות אלה

29.01.2015, 11:07 | ניר צליק

אינסוליין, המייצרת את מוצר האינסופד לשיפור ספיגת האינסולין בקרב חולי סכרת, חתמה על מזכר הבנות עם ג'ונסון אנד ג'ונסון להפצת מוצרי החברה ברוסיה ובחבר המדינות, כמו גם באוקראינה.  

קראו עוד בכלכליסט

ענקית הפרמה ג'ונסון אנד ג'ונסון תנהל את הליכי הרישוי מול המדינות השונות. לאחר קבלת אישור לשיווק ינהלו הצדדים משא ומתן על הסכם הפצה סופי ומחייב ביחס לכל אחת מהטריטוריות שבהן ג'ונסון אנד ג'ונסון תהיה מפיץ בלעדי.

ברוסיה כ-6.7 מיליון סוכרתיים מבוגרים מאובחנים, מתוכם על פי הערכות החברה מעל ל-400 אלף מטופלים המזריקים אינסולין בזמן ארוחות. בחבר המדינות לשעבר כ-3.8 מיליון סוכרתיים מבוגרים מאובחנים, מתוכם על פי הערכות החברה כ-230 אלף מטופלים המזריקים אינסולין בזמן הארוחות.

אינסוליין מדיקל, בשונה ממתחרותיה, אינה מתמקדת במולקולת האינסולין עצמה ובאופן חדירתה לדם, אלא בפתרון טכנולוגי שנועד להאיץ את פעולת החומר, ה"מסמן" לכבד להפסיק לייצר סוכר לדם לאחר ארוחה ולהעביר את הסוכר לתאים.

הפתרון של אינסוליין מבוסס על חימום מבוקר המגביר את זרימת הדם. בניסויים שביצעה הצליחה אינסוליין לקצר את הזמן הנדרש להגיע לריכוז שיא בדם ל־45 דקות בלבד, ובכך מצטמצמים הסיבוכים הנובעים מהמחלה, כגון פגיעה באיברים הפנימיים ובגפיים ועיוורון.

לאינסוליין שני מוצרים: אינסופאצ', המזרז את האינסולין המוזלף באמצעות משאבות, ואינסופד, שמיועד להזרקת אינסולין. המוצר מורכב מחלק קבוע וחלק מתכלה, ולפיכך כולל המודל העסקי של אינסוליין מכירה ראשונית של המוצר ומכירה של החלקים המתכלים בהמשך. 

ג ג'ונסון אנד ג'ונסון | צילום: בלומברג ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות