אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל ו-VMware חתמו על שיתוף פעולה בענן צילום: יח"צ

גוגל ו-VMware חתמו על שיתוף פעולה בענן

החברות ישיקו במסגרת שיתוף הפעולה גישה ישירה לשירותי גוגל ממערך הניהול של VMware. העסקה מחזקת את ההערכה כי גוגל רואה את עצמה כשחקן מרכזי בתחום ה-IT הארגוני

02.02.2015, 14:07 | רפאל קאהאן
גוגל ו-VMware חתמו על הסכם שיתוף פעולה לאספקה של גישה ארגונית מורחבת לשירותי ענן ציבורי, באמצעות מערך הענן של האחרונה. כחלק מהסכם זה, ישולבו השירותים של Google Cloud Platform באופן הדוק עם vCloud Air ויספקו ללקוחות ארגוניים גישה לשירותי הענן, באמצעות פלטפורמת הענן ההיברידי של VMware.

קראו עוד בכלכליסט

ערכות השירותים הראשוניות של גוגל שיהיו זמינות ב-VMware vCloud Air הן: Google Cloud Storage – שירות אחסון אובייקטים מבוזר בעלות נמוכה, Google BigQuery – שירות ניתוח Big Data בזמן אמת, Google Cloud Data store – שירות מסד נתונים NoSQL, ו-Google Cloud DNS, שירות DNS גלובלי מבוזר עם השהיה נמוכה.

ניר חינסקי מנהל Google Cloud Platform במזה"ת ואפריקה בגוגל, צילום: יח"צ ניר חינסקי מנהל Google Cloud Platform במזה"ת ואפריקה בגוגל | צילום: יח"צ ניר חינסקי מנהל Google Cloud Platform במזה"ת ואפריקה בגוגל, צילום: יח"צ

השירות צפוי להיות זמין במהלך השנה, כך שלקוחות vCloud Air קיימים יקבלו גישה לשירותים החדשים תחת הסכמי השירות הקיימים וקישוריות הרשת הקיימת עם vCloud Air, וישלמו רק עבור שירותי גוגל. שתי החברות גם הכריזו כי הן בוחנות את הרחבת התמיכה בניהול Google Cloud Platform, כחלק מהחבילה vRealize Cloud Management של VMware.

ניר חינסקי, מנהל פלטפורמת הענן של גוגל במזה"ת ואפריקה: "ההסכם בין גוגל לVMware מאפשר לשתי החברות לספק פתרון מקיף וייחודי בתחום הענן ההיברידי המשלב את היכולות של VMware עם הסקאלביליות של Google cloud platform. לקוחות VMware יוכלו ליהנות מהיכולת להרחיב את השירותים שהם מקבלים, אל הענן הציבורי של גוגל (GCP) בחוזה אחד. כלומר, החוזה הקיים של לקוח VMware יכלול מעתה גם תמיכה ב-GCP, כאשר קונסולת השליטה של VMware תכלול גם את הענן הציבורי של אותו לקוח, כאשר הכל מתנהל תחת אותה קורת גג – כולל אבטחת הענן הציבורי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות