אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה: כרטיס לפארק דיסני יעלה יותר מ־100 דולר צילום: אימג'בנק, Gettyimages

לראשונה: כרטיס לפארק דיסני יעלה יותר מ־100 דולר

החברה מעלה את מחיר הכניסה לכל מתקניה בארה"ב, למרות הדו"חות הכספיים האחרונים המעידים על עלייה ניכרת בהכנסות

23.02.2015, 20:24 | שירות כלכליסט
חברת וולט דיסני העלתה את מחיר כרטיס הכניסה היומי לפארק הדגל של החברה, מג'יק קינגדום באורלנדו, ב-6% ל-105 דולר. כך שלראשונה מחיר כרטיס לפארק עולה יותר מ-100 דולר. במקביל, המחירים לשלושת הפארקים הנוספים של החברה באורלנדו יעלו ב-3% ל-97 דולר לכרטיס. כמו כן, המחירים בדיסנילנד בקליפורניה יעלו ב-3% ל-99 דולר.

קראו עוד בכלכליסט

בשנים האחרונות עלו מחירי הכרטיסים בהדרגה עד לרמתם הנוכחית. כך למשל, עלות הכניסה למג'יק קינגדום הוכפלה מאז 2003.

דיסני, מפעילת פארקי השעשועים הגדולה בעולם, השקיעה בחמש השנים האחרונות למעלה מ-8 מיליארד דולר בפארקים שלה בארה"ב, כולל הקמת מתקנים חדשים כמו מתקן קארס לנד (Cars Land) בפארק קליפורניה אדוונצ'ור, והכפלת הגודל של אזור פנטזי לנד במג'יק קינגדום. "אנחנו ממשיכים להוסיף מתקנים וחוויות חדשים", מסרה דוברת החברה ג'קי ווהלר. לדבריה, מבקרים רבים מעדיפים לרכוש כרטיס כניסה התקף למספר ימים או אפילו מנוי שנתי אשר מעניקים שווי גדול יותר ומציעים הנחות".

דיסני פרסמה לאחרונה דו"חות מרשימים מאוד לפיהם הכנסות החברה טיפסו ב-9% ל-13.39 מיליארד דולר ברבעון הפיסקאלי הראשון של השנה. בנוסף, נרשמה עלייה של 3% במספר המבקרים בפארקים האמריקאיים עבור השנה הפיסקאלית שהסתיימה ב-27 בספטמבר. חטיבת הפארקים של וולט דיסני דיווחה על הכנסה תפעולית של קרוב ל-2.7 מיליארד דולר והכנסות בגובה 15.1 מיליארד דולר עבור 2014.

דיסנילנד בקליפורניה. 97 דולר לכרטיס כניסה יומי דיסנילנד בקליפורניה. 97 דולר לכרטיס כניסה יומי דיסנילנד בקליפורניה. 97 דולר לכרטיס כניסה יומי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
אם אתם לא שמים לב, הופכים אט אט את העולם לשל עשירים בלבד
ושמים חסמים לעניים. העניים לא יוכלו להכנס יותר לאותם מקומות בהם נמצאים האליטות. לא לבתי החולים שלהם, לא לשכונות שלהם, לא לסופר מרקטים שלהם, לא לגני הילדים שלהם ובהמשך גם לא לבנקים שלהם ובקרוב מאוד גם לא יוכלו לקנות את המטבע שלהם. מתרחשת פה שואה סטייל 1933 להשמדת כל עניי העולם. פקחו עיניים זה קורה יום יום אט אט עד שלבסוף האדם הממוצע לא יוכל להוציא את אפו מפתח ביתו אם יהיה לו כזה בכלל. עולם אכזר. המין האנושי לא ראוי להתקיים יותר. חוזרים לימי הביניים.
אני  |  23.02.15