אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון: "יודעים שלוקח זמן לשנות את שוק הדיור, אבל נשנה את זה"

משה כחלון, המועמד כעת לתפקיד שר האוצר, התראיין לכלכליסט לפני כשבועיים. צפו מה הוא אמר על שוק הדיור, על יוקר המחייה ועל הבנקים

18.03.2015, 13:33 | שאול אמסטרדמסקי

משה כחלון, המועמד כעת לתפקיד שר האוצר, התראיין לכלכליסט לפני כשבועיים. זה הזמן לחזור להבטחותיו ולהבין מה כוונותיו לגבי יוקר המחייה, הדיור ורפורמות כלכליות.

בראיון, שהתקיים באולפן כלכליסט, כחלון לא פסל את אפשרות לחבירה פוליטית עם יאיר לפיד ואביגדור ליברמן ביום שאחרי הבחירות להרכבת ממשלה אלטרנטיבית, הודה שגם אם יהפוך לשר אוצר ויקדם את כל הרפורמות בתחום הדיור עדיין המחירים לא צפויים לרדת תוך זמן קצר.

בנוסף מפרט כחלון את התוכנית להפנות את הכסף מקרנות ההשתלמות לטובת החזר המשכנתא הוא רעיון טוב למרות שהוא עוזר בעיקר לזוגות צעירים מהמעמדות הגבוהים.

בנוגע לשוק הדיור אמר כחלון: "אנחנו נבוא עם רוח לחימה. יודעים שלוקח זמן לשנות את שוק הדיור, אבל נשנה את זה".  

יו״ר כולנו משה כחלון בראיון כלכלי כנה, שבועיים לפני הבחירות. צפו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
אתה יכול להצליח לשנות בגדול אבל זה מחייב החלטה יותר רחבה מכניסה לממשלה ימנית צרה
כדי להיות המנהיג הבא ,לא נכון להיכנס לממשלה ימנית צרה שתוך זמן קצר תשאב לבעיות הכוללות של המשק ביטחון ,אימותים בעזה ובצפון,לחצים של החרדים והמתנחלים והתמודדות עם בעיה של גרעון צפוי שיפגע במשק כדי להימנע מכך אתה חייב להביא כח מאזן לקואליציה שווב שתארגן קואליצייה חברתית שאתה עומד בראשה יחד עם ליברמן ולפיד או בוגי ,כדי לייצר גורם מאזן לביבי/בנט כמובן שחלוקת הכוחות לא תהיה סימטרית ואתה צריך להוביל את הקבוצה
א. , השרון  |  21.03.15
לכל התגובות