אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווסט ברומיץ' מוצעת למכירה ב-150 מיליון ליש"ט צילום: רויטרס

ווסט ברומיץ' מוצעת למכירה ב-150 מיליון ליש"ט

ג'רמי פיס, יו"ר קבוצת הכדורגל ווסט ברומיץ' אלביון מעוניין לבצע מכירה מהירה של הקבוצה כבר בתחילת הקיץ, לאחר שהתקבלו פניות מצד רוכשים פוטנציאלים באמריקה ובמזרח הרחוק

07.04.2015, 13:20 | שירות כלכליסט

ג'רמי פיס, יו"ר קבוצת הכדורגל ווסט ברומיץ' אלביון מעוניין לבצע מכירה מהירה של הקבוצה כבר בתחילת הקיץ, לאחר שהתקבלו פניות מצדדים מעוניינים באמריקה ובמזרח הרחוק.

קראו עוד בכלכליסט

סיידו ברהינו מווסט ברומיץ סיידו ברהינו מווסט ברומיץ'. לא הקבוצה היחידה על המדף | צילום: רויטרס סיידו ברהינו מווסט ברומיץ

פיס מחפש אחר משקיעים פוטנציאלים שיגישו הצעות בטווח בין 150-200 מיליון ליש"ט. הסכום הגבוה מוסבר על ידי עסקת השידור החדשה בגובה 5.14 מיליון ליש"ט, שנכנסת לתוקף בעוד שתי עונות.

קונים מעוניינים כבר קיבלו סיור באצטדיון הות'ורנס ובמגרש האימונים של אלביון.  עוד נותר לראות אם המתעניינים יגישו גם הצעות קונקרטיות.

אלביון נחשב למועדון המנוהל היטב, אך הוא אינו המועדון היחיד בפרמיירליג המחפש קונים. בכל מקרה פיס מעוניין לסיים את תקופת חוסר הוודאות במהירות האפשרית כבר בקיץ, וזאת כדי להעניק לטוני פוליס מספיק זמן לקבוע יעדי העברות.

חמישה צדדים הביעו עד כה עניין ברכישת ווסט ברומיץ': קבוצת משקיעים אוסטרלית, שתי קבוצות מהמזרח הרחוק וקונה פוטנציאלי מארה"ב, הביעו עניין. קבוצה נוספת אחת לפחות של קונים פוטנציאלים סיירה באצטדיון ובמגרש האימונים.

המחיר חג סביב 150 מיליון ליש"ט, אף שלפי חלק מהמקורות התקווה היא לגייס לפחות 200 מיליון ליש"ט. מדובר יהיה ברווח משמעותי של כ-100 מיליון ליש"ט עבור פיס, שמחזיק ב-77% מהקבוצה. אם עסקה אכן תתממש, התקווה היא שתושלם עד תחילת הקיץ.

הקבוצה דיווחה על רווח לפני מס של 14.7 מיליון ליש"ט עבור השנה הפיסקאלית שהסתיימה ביוני 2014.

שלוש קבוצות ממחוז ווסט מידלנדס מוצעות כעת למכירה: אסטון וילה, בירמינגהאם סיטי ובאגיס.

אברטון ואסטון וילה מנסות גם כן להשיג משקיעים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות