אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פותחים חלון: מיקרוסופט העולמית משיקה תוכנית להעסקת עובדים אוטיסטים צילום: בלומברג

פותחים חלון: מיקרוסופט העולמית משיקה תוכנית להעסקת עובדים אוטיסטים

ענקית התוכנה עורכת פיילוט לאיוש משרות במטה שלה ברדמונד בעובדים אוטיסטים. "אנחנו מחויבים לאפשר לאנשים עם מוגבלויות להצליח", כתבה סגנית נשיא מיקרוסופט, שבנה אובחן כאוטיסט

07.04.2015, 19:46 | שירות כלכליסט

מיקרוסופט הכריזה השבוע על תכנית פיילוט להעסקת עבדים עם אוטיזם. החברה עובדת בשיתוף עם ארגון בשם Specialisterne, שעוזר ליצור ולמצוא עבודות עבור אוטיסטים. במיקרוסופט ינסו למצוא משרות מלאות עבור העובדים במטה החברה ברדמונד, וושינגטון. 

קראו עוד בכלכליסט

המתחם של מיקרוסופט בוושינגטון. גם SAP השיקה תוכנית דומה המתחם של מיקרוסופט בוושינגטון. גם SAP השיקה תוכנית דומה המתחם של מיקרוסופט בוושינגטון. גם SAP השיקה תוכנית דומה

"מיקרוסופט מחויבת לאפשר לאנשים עם מוגבלויות להשיג הצלחה לאורך זמן", כתבה מארי אלן סמית, סגנית נשיא במיקרוסופט בפוסט שפורסם בבלוג החברה. היא הוסיפה כי בנה בן ה-19, אובחן כאוטיסט כשהיה בן 4. "מיקרוסופט חזקה יותר כשאנחנו מרחיבים את ההזדמנות ויש לנו כוח עבודה מגוון שמייצג את הלקוחות שלנו. אנשים עם אוטיזם מביאים עימם את החוזק לו אנחנו זקוקים במיקרוסופט", כתבה בהמשך הפוסט. עם זאת, סמית לא פירטה כמה עובדים יועסקו במסגרת התכנית.

חברות תוכנה נוספות כבר הכירו בחשיבות הכללת עובדים אוטיסטים בכוח העבודה שלהן. SAP לדוגמה הכריזה על השקת תכנית דומה ב-2013.

בתחילה מתכוונים במיקרוסופט לפתוח את התכנית עבור 10 מועמדים. Specialisterne הדנית, תסייע להתאים לעובדים את המשרה המתאימה. "כל אדם הוא שונה. לחלק יש יכולות מדהימות לאגור מידע, לראות את הפרטים הקטנים או להצליח במתמטיקה. זה מאגר כישרונות שאנחנו רוצים להביא למיקרוסופט", סיכמה סמית.

מועמדים המעוניינים להשתתף בתכנית, יכולים לשלוח קורות חיים לכתובת: msautism@microsoft.com.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות