אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלאטר צפוי להגיע לישראל ולפגוש את נתניהו צילום: איי אף פי

בלאטר צפוי להגיע לישראל ולפגוש את נתניהו

עופר עיני נפגש עם נשיא פיפ"א ועם יו"ר ההתאחדות הפלסטינית, ג'יבריל רג'וב, שדורש להשעות את ישראל מפעילות בארגון. עיני: "אני מעט יותר אופטימי היום"

10.05.2015, 21:28 | ynet

הפגישה המשולשת בין ספ בלאטר, עופר עיני וג'יבריל רג'וב נערכה היום (א') בציריך שבשווייץ. הרקע לפגישה הדחופה היא תביעתו של יו"ר ההתאחדות הפלסטינית להשעות את ישראל מפעילות בפיפ"א - נושא שצפוי לעלות לדיון גם בקונגרס הקרוב של הארגון, ב-29 בחודש.

קראו עוד בכלכליסט

הצדדים דנו באפשרויות השונות לביטול הבקשה הפלסטינית ובסיום הפגישה הבהיר בלאטר כי בכוונתו להגיע בזמן הקרוב לשיחות עם ראש הממשלה בנימין נתניהו וראשי ההתאחדות, כמו גם עם בכירי הרשות הפלסטינית. טרם נקבע מועד להגעתו.

ספ בלאטר , צילום: רויטרס ספ בלאטר | צילום: רויטרס ספ בלאטר , צילום: רויטרס

"אני רוצה להודות למר בלאטר על מאמציו הגדולים והכנים להוביל למציאת פתרון עוד טרם הקונגרס", אמר עיני לאחר הפגישה. "אני מעט יותר אופטימי היום, אבל זה לא משנה דבר בהיערכות שלנו לקראת אפשרות של הצבעה בקונגרס. אני משוכנע כי ניתן יהיה להתקדם באופן משמעותי יותר במהלך הגעתו של בלאטר לאזור, וחשוב שהדיאלוג יימשך.

"הטענה שלנו היתה ונותרה ברורה - זהו נסיון לערב פוליטיקה וספורט, ואין מקום למהלך כזה בפיפ"א. ברור לי שרבות מהחברות בפיפ"א מבינות היטב את הכוונה מאחורי המהלך הפלסטיני ואת המשמעות ההרסנית שלו לארגון". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות