אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אהוד ברק משקיע ב-FST Biomertics של אהרון זאבי פרקש צילום: תומי הרפז

אהוד ברק משקיע ב-FST Biomertics של אהרון זאבי פרקש

את סבב הגיוס מובילה קרן GMF והוא עומד על 15 מיליון דולר; החברה מפתחת טכנולוגיית אבטחה ובקרת גישה שמתבססת על זיהוי פנים מרחוק ותוך כדי תנועה. בעקבות ההשקעה, יצטרף ברק לדירקטוריון FST

11.05.2015, 13:57 | ניצן סדן

FST Biometrics של ראש אמ"ן בדימוס, אהרון זאבי פרקש, מגייסת 15 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו קרן קרן GMF Capital של גארי פגל ואהוד ברק, שיצטרף לדירקטוריון FST. החברה פיתחה טכנולוגיה לזיהוי ביומטרי תוך כדי תנועה, אשר נועדה להגבלת גישה ואבטחת מבנים ומוסדות אך יכולה לשמש גם מערכות מחשוב שונות.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בטכניקה מתקדמת של ניתוח תמונה או וידאו והצלבתו עם מסד נתונים קיים, שמאפשר לזהות אנשים גם בלי שישהו בסמוך למצלמה - בין היתר, על ידי ניתוח מבנה הגוף, התנועה ופרמטרים נוספים.

 

אהוד ברק, צילום: תומי הרפז אהוד ברק | צילום: תומי הרפז אהוד ברק, צילום: תומי הרפז

 

כך יכולים משתמשים רשומים לקבל גישה גם בלי לעצור ליד מערכת האבטחה. FST מפעילה את הפיתוח שלה אצל מספר לקוחות במגזר הפרטי והציבורי – שירותים פיננסיים, קמעונאות, מוסדות ממשלתיים ועסקיים שונים.

 

"בהתבסס על הניסיון והידע הנרחב שלי במערכות ביטחון ואבטחה ובשוק פתרונות בקרת כניסה, אני משוכנע כי FST Biometrics פיתחה את הפתרון המוביל לזיהוי מדויק ואפקטיבי של משתמשים, כיום ובעתיד הנראה לעין", אמר ברק בהודעה לעיתונות. " המומחיות של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ושל גארי פגל יהוו עוגן ומנוף לתמיכה בתוכניות הצמיחה ובהתרחבות שלנו", הוסיף זאבי פרקש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
לכל האפסים מתחתיי. שלו נעליכם מעל רגליכם כשאתם מדברים על ברק.
הוא עשה והקריב למען המדינה יותר ממה שאתם, ו/או כל אחד אחר שהכרתם או אי פעם תכירו בחייכם עשה או יעשה. לבנאדם יש 5 צל"שים...ממקימי היחידה ומאלו שהביאו אותה למה שהיא היום. סבנה, חטיפת הקצינים הסורים, אביב נעורים. מוכר לכם? יבחושים עלובים. מי אתם בכלל שתמתחו עליו ביקורת? מגיע לו פרס ישראל, לא ביקורת מטוקבקיסטים עלובים שהפער בינם לבינו הוא כמו הפער בין אמבה לבנאדם.
לא אפס , תל אביב  |  14.05.15
לכל התגובות