אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שינויים בהנהלת HOT: סמנכ"ל שני פורש, מונתה משנה חדשה למנכ"ל צילום: סיון פרג'

שינויים בהנהלת HOT: סמנכ"ל שני פורש, מונתה משנה חדשה למנכ"ל

לאחר סמנכ"לית השיווק שעזבה, הודיע גם סמנכ"ל שירות הלקוחות אייל קרמר על סיום תפקידו לאחר פחות משנה בעקבות שינוי ארגוני; בראש חטיבת הלקוחות תעמוד טל גרנות-גולדשטיין; לתפקיד משנה למנכ"ל וראש חטיבת התפעול ימונה אבנר קריב

03.06.2015, 13:13 | אופיר דור

קבוצת HOT הודיעה היום על שינוי ארגוני במסגרתו מוקמות שתי חטיבות חדשות שירכזו את פעילות החברה, חטיבת לקוחות וחטיבת תפעול. בעקבות השינוי הארגוני הודיע סמנכ"ל שירות הלקוחות אייל קרמר על פרישתו מהחברה לאחר פחות משנה. קרמר הגיע ל-HOT מאלקטרה מוצרי צריכה שם שימש סמנכ"ל ומנהל חטיבת שירות הלקוחות.

קראו עוד בכלכליסט

בתחילת השבוע הודיעה גם סמנכ"לית השיווק של HOT סביון בר-סבר על החלטתה לסיים את תפקידה. בר-סבר שימשה  בתפקיד חמש וחצי שנים. ייתכן שעזיבתה של בר-סבר קשורה לשינוי הארגוני בו מוכפפת מחלקת השיווק שניהלה לחטיבת הלקוחות.

במסגרת השינוי הארגוני תוקם חטיבת לקוחות שתרכז תחתיה את עולמות המכירות, השיווק והשירות. חטיבת התפעול תרכז תחתיה את עולם הטכנולוגיה, לוגיסטיקה, מערכות המידע והכלכלה והרכש של החברה. מחלקות התוכן, משאבי האנוש והרגולציה נותרו עצמאיות.

סביון בר-סבר. התפטרה השבוע , צילום: ראובן קפוצ סביון בר-סבר. התפטרה השבוע | צילום: ראובן קפוצ'ינסקי סביון בר-סבר. התפטרה השבוע , צילום: ראובן קפוצ

בראש חטיבת הלקוחות תעמוד רכש חדש טל גרנות-גולדשטיין (38). בשנתיים וחצי האחרונות משמשת גרנות-גולדשטיין כמנכ"לית חברת EntryPoint, חברת IT המתמחה בשוק התקשורת. לפני כן היא היתה סמנכ"ל משאבי אנוש וארגון ושיטות ב-012 סמייל.

אבנר קריב. יומנה למשנה למנכ"ל וראש חטיבת התפעול , צילום: רוני נתן אבנר קריב. יומנה למשנה למנכ"ל וראש חטיבת התפעול | צילום: רוני נתן אבנר קריב. יומנה למשנה למנכ"ל וראש חטיבת התפעול , צילום: רוני נתן

לתפקיד משנה למנכ"ל וראש חטיבת התפעול ימונה אבנר קריב (36), קריב הצטרף ל-HOT ב-2011, ומשמש בשנה האחרונה כסמנכ"ל הטכנולוגיות והתפעול בחברה. לפני כן שימש כראש מערך התפעול ומטה הטכנולוגיות.

לדברי מנכ"ל HOT, אילן צחי, "השינויים הם צעד חשוב נוסף בכיוון האסטרטגי של HOT ליצירת חברה בעלת מבנה אינטגרטיבי, ממוקד ופשוט יותר שיאפשר התאמה לצרכים המשתנים ולשוק המשתנה. חטיבות ויחידות החברה יפעלו בסנכרון מלא שיחזק את יסודות החברה ויתמוך בגמישות שלה בשוק משתנה. מהלך זה יחזק את המובילות של HOT בשוק ומציב את HOT בעמדה טובה יותר להשגת צמיחה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות