אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקזיט לנמרודי: מכר זכויות בפרויקט נדל"ן תמורת 70 מיליון שקל צילום: ורדי כהנא

אקזיט לנמרודי: מכר זכויות בפרויקט נדל"ן תמורת 70 מיליון שקל

רוכשת הקרקע שבמתחם העסקים בבני ברק, היא קבוצת רכישה שארגנה קבוצת סופרין, חברה בבעלות קלמן סופרין, המייסד של חברת הנדל"ן ב.ס.ר

17.06.2015, 10:05 | אורן פרוינד
אקזיט להכשרת הישוב: חברת הנדל"ן המניב של משפחת נמרודי המנוהלת על ידי הבן עופר, מכרה היום (ד') 65% מהזכויות בפרויקט נדל"ן שהיא מקדמת בימים אלו על קרקע שבבעלותה במתחם העסקים בני ברק. הכשרת הישוב מכרה למעשה זכויות על 26 קומות מתוך 40 קומות של המגדל עליהן מתוכנן להקים משרדים, שטחי מסחר ודיור מוגן.

קראו עוד בכלכליסט

מי שרכש את הזכויות היא קבוצת רכישה שארגנה קבוצת סופרין, חברה בבעלות קלמן סופרין, וחברת פנדום מקבוצת וייס המייסד של חברת הנדל"ן ב.ס.ר, ששילמה 70 מיליון שקל בעבור 65% מהזכויות (26 קומות) בפרויקט ובנוסף ניתן לה אופציה לרכוש 15% נוספים (4 קומות נוספות) תמורת 14 מיליון שקל עד סוף השנה. בהנחת מימוש האופציה, הכשרת הישוב תצא מהעסקה הזו עם 84 מיליון שקל בקופה, זכויות על 8 קומות משרדים וזכויות על שטחי מסחר מתוכננים בשטח של 12.8 אלף מ"ר. במקביל הכשרת הישוב מקדמת בימים אלו אישורים לביצוע פרויקט של דיור מוגן על אותה קרקע, אחד התחומים החמים בענף הנדל"ן בשנים האחרונות.

הדמיית הפרויקט של הכשרת היישוב. הדמיה – evolve media הדמיית הפרויקט של הכשרת היישוב. הדמיה – evolve media הדמיית הפרויקט של הכשרת היישוב. הדמיה – evolve media

הכשרת הישוב לא צפויה לרשום הפסד או רווח בגין העסקה. הקרקע וזכויות הבנייה רשומות בספרי החברה בשווי של 140 מיליון שקל כאשר 80% מהזכויות בפרויקט נמכרו לפי שווי של 105 מיליון שקל. יחד עם זאת, זכויות הבנייה של פרויקט המסחרי והדיור המוגן גבוהות יותר משל המשרדים ומוערכות על ידי החברה בשווי של 35 מיליון שקל ל-20% הנותרים בפרויקט. עלויות הבניה למגדל המשרדים בפרויקט מוערכות ב-530 מיליון שקל. בניית הפרויקט צפויה להתחיל במהלך השבועות הקרובים, ולהערכת הכשרת הישוב תימשך כ-4 שנים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות