אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נהגים, צפו לפקקי ענק: באוגוסט יחלו החפירות בת"א לרכבת הקלה צילום: גלעד קוולרצ'יק

נהגים, צפו לפקקי ענק: באוגוסט יחלו החפירות בת"א לרכבת הקלה

חלק מהעבודות צפויות לגרום לשיבושי תנועה קשים במרכז העיר, כולל צומת קרליבך בגין. תושבי רמת גן ירגישו את השיבושים בשל העבודות ברחובות ז'בוטינסקי, אבא הלל וביאליק

21.06.2015, 09:09 | ליאור גוטמן

חברת נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים), שאחראית על הקמת מערכת הרכבות במטרופולין תל אביב, תחל את העבודות להקמת קו הרכבת הקלה הראשון כבר בתחילת אוגוסט. העבודות יבוצעו לאורך כל תל אביב כאשר מועד הפתיחה הרשמי של "הקו האדום" (פתח תקוה-ר"ג-תל אביב-בת ים) הוא סוף 2021.

למפה המלאה של הסדרי התנועה לחץ כאן

קראו עוד בכלכליסט

הדמיית הרכבת הקלה בת"א הדמיית הרכבת הקלה בת"א הדמיית הרכבת הקלה בת"א

חלק מהעבודות צפויות לגרום לשיבושי תנועה קשים במרכז העיר. כך למשל, "גשר מעריב" בצומת הרחובות

מנחם בגין וקרליבך אמור להתפרק לטובת בנייה תת קרקעית של תחנות הרכבת, דבר שיגביל את תנועת כלי הרכב באחת הכניסות הראשיות לעיר.

שיבושים נוספים צפוים להירשם לאורך כל תחנות הרכבת המתוכננות בעיר לרבות ברחובות אלנבי, שדרות יהודית, שאול המלך וארלוזרוב. תושבי רמת גן ירגישו את השיבושים בשל העבודות המתוכננות ברחובות ז'בוטינסקי, אבא הלל וביאליק.

במשרד התחבורה יציגו מחר (ב) את התוכנית המלאה למתן פתרונות תחבורה לתושבי העיר, וכבר מבטיחים שם להעמיד לרשות הציבור כ-3,500 חניות בחניוני "חנה-וסע", מערך שאטלים בתדירות של 5 דקות בשעות השיא, נתיבי תחבורה ציבורית לאורך תוואי העבודות, וגם אכיפה באמצעות כח משטרה ייעודי, תגבור אוטובוסים בשעות השיא ותגבור תדירות הרכבת.

אתרי העבודות והסדרי התנועה החדשים (ייתכנו שינויים בהסדרי התנועה בכפוף להוראות המשטרה)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה