אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
LogDog גייסה 3.5 מיליון דולר

LogDog גייסה 3.5 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת שסורקת חשבונות משתמש בפייסבוק, ג'ימייל ושירותים מקוונים אחרים ומאתרת מתקפות האקרים. את סבב הגיוס הובילה קבוצת BRM של האחים ברקת

16.07.2015, 14:39 | מאיר אורבך
חברת אבטחת המידע לוגדוג (LogDog) גייסה 3.5 מיליון דולר. LogDog פיתחה יישום שמגן על חשבונות פרטיים באינטרנט כנגד פריצות ומודיעה למשתמש מיידית כשהיא מזהה פעילות האקרים בחשבון. היא מעסיקה שבעה עובדים ברמת החייל וגייסה עד כה מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

האפליקציה מנטרת מספר חשבונות עבור כל משתמש ומתעדת זמני כניסה, מכשירים מהם נכנסים לחשבון, מיקום ועוד - מה שמקל עליה לזהות פעילות חריגה. היא סורקת את החשבונות כל הזמן וכך מסוגלת לשלוח התרעות בזמן אמת. לוגדוג מגינה על חשבונות פייסבוק, דרופבוקס, ג'ימייל, אוורנוט ויאהו. בנוסף, החברה משיקה בימים אלו תמיכה בטוויטר ומתעתדת להשיק תמיכה באינסטגרם וחשבונות מקוונים נוספים בקרוב.

המוצר של לוגדוג: כלי לאיתור מתקפות סייבר על חשבונות פרטיים המוצר של לוגדוג: כלי לאיתור מתקפות סייבר על חשבונות פרטיים המוצר של לוגדוג: כלי לאיתור מתקפות סייבר על חשבונות פרטיים

מהחברה נמסר שהיא תשתמש במימון כדי להאיץ מהלכי מו"פ, לשדרוג אפליקציית האנדרואיד שלה ולהשקת גרסה גם לאייפון. כמו כן, תשמש ההשקעה להגדלת מצבת כח האדם בחברה.

את סבב ההשקעה הובילה קבוצת BRM של האחים ברקת והיא כללה את המשקיעים הקיימים של לוגדוג - TheTime VC, FirsTime Ventures Maxfield ו-Curious Minds Investments. לוגדוג הוקמה ב-2013 בידי אורי בריזון (מנכ"ל החברה) ושלומי כהן (סמנכ"ל פיתוח). השניים הקימו בעבר את קיביו, סטארט-אפ בתחום החומרה.

בשיחה עם "כלכליסט" מסר בריזון שזו תקופה נהדרת עבור תחום הסייבר. "יש הרבה חברות סייבר בישראל ורובן מספקות הגנה לארגונים וחברות מסחריות ואין כמעט הגנה על אזרחים פרטיים", אמר. "אנחנו שומעים בעיקר על פריצה לארגונים ולא על פריצות לאנשים פרטים. פריצה שכזו גרמה לי לפתח את האפליקציה. על פי הערכה ומחקרים, אחד מכל ארבעה חשבונות אישיים נפרץ". לדבריו, מערכת לוגדוג מעניקה למשתמש את אותה רמת אבטחת מידע שמקבלות חברות גדולות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות