אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנובה מודה: נמצאו גביעי קוטג' המכילים פחות מהמובטח באריזה - נפצה את הצרכנים

תנובה מודה: נמצאו גביעי קוטג' המכילים פחות מהמובטח באריזה - נפצה את הצרכנים

אורן יצחקיאן חשד ומצא כי גביעי קוטג', האמורים להכיל 125 גר', מכילים עד 30% פחות. תנובה, שהכחישה בתחילה: "התקלה אותרה ומטופלת באופן מיידי"

19.07.2015, 14:06 | נורית קדוש

חשד של צרכן בשם אורן יצחקיאן כי גביעי הקוטג' שרכש מכילים כמות פחותה מזו המובטחת על האריזה, התממש בבדיקה שערך. הוא שקל מספר גביעי קוטג' האמורים להכיל 125 גרם ובכל שקילה קיבל תוצאה שונה ביחס למשקל המוצר. התוצאות נעו בין 85-109 גרם, המשקפים הפחתה של 12-32% מהכמות המובטחת. הצרכן בדק עוד קודם את אמינות המשקל שבו הוא משתמש באמצעות שקילת מוצרים אחרים. תנובה בתגובה: "התקלה אותרה ומטופלת באופן מיידי".

סרטון השקילה של יצחקיאן:

תנובה הכחישה בתחילה ומסרה כי מבדיקה שערכה נראה כי מדובר בפגם בודד ולא בבעיה גורפת. "הצלבנו את המידע שיש לנו עם מערכות המיחשוב ובקרת האיכות בנושאי משקל ובדקנו האם קיימות תלונות בשירות הלקוחות של החברה בנושא משקל בחודש האחרון. בנוסף שקלנו באופן ידני כמה עשרות מוצרים באופן מדגמי ובכולם התקבלה תוצאה זהה של 125 גרם לאריזות 125 גרם".

אריק שור, מנכ"ל תנובה, צילום: אוראל כהן אריק שור, מנכ"ל תנובה | צילום: אוראל כהן אריק שור, מנכ"ל תנובה, צילום: אוראל כהן

לאחר מכן, תנובה העבירה תגובה מעודכנת, לפיה: "בעקבות פניית הצרכן אורן יצחקיאן אלינו, ביצענו עם צאת השבת בדיקה ראשונית של מוצרים מדגמיים ולא איתרנו תקלה. כפי שהתחייבנו בפניו ובפני הציבור, ערכנו הבוקר בדיקות מקיפות ומעמיקות יותר הן בקו הייצור והן במאות מוצרים במחסני החברה וברשתות השיווק. לצערנו גילינו כי קיימת שונות רנדומלית במשקל בקו המייצר את הקוטג' והגבינה הלבנה באריזות 125 ולצד מוצרים רבים תקינים מצאנו גם מוצרים בתכולה חסרה.

"בעקבות זאת הורה מנכ"ל תנובה, אריק שור, על הקמת ועדת בדיקה בראשה יעמוד מומחה בעל שם, ד"ר שמואל אבן, במטרה לאתר את הגורמים לתקלה ולהפיק לקחים. אנו מודים למר יצחיקאן על שהפנה את תשומת ליבנו לתקלה ומבקשים להתנצל בפני ציבור צרכנינו. כל צרכן שבידו מוצר קוטג' או גבינה לבנה באריזת 125 עד תאריך פג תוקף 26/7 מוזמן לפנות למוקד שירות צרכנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
קוטג' תנובה - אריזות מוקטנות
לפני מספר שבועות התפוצצה פרשיה נוספת של הטעיית צרכנים על ידי תנובה. הסתבר כי אריזות אישיות שאמורות להכיל 125 גרם גבינה היו בתת משקל. כחלק מהטיפול בבעיה, תנובה שלחה מכתבי זיכוי ללקוחות שפנו אליה, גם אני. כשניסיתי לממש את זכותי ולקבל גביעי קוטג' אישיים, הסתבר לי כי אינם בנמצא. (בדקתי בשני סניפים של שופרסל). בבירור שעשיתי בשופרסל, התברר כי מאז ה"תקלה" תנובה חדלה לשיווק מוצר זה. לכן, שאלתי היא - האם תקין שלאחר גילוי "תקלה", חברה תשלח זיכוי למוצר כאשר היא יודעת שאינה משווקת אותו עוד?
גיליה משולם , נתניה  |  09.08.15
לכל התגובות