אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחפשת ליצן שסיים עם המשחקים: אתרי ההיכרויות הכי מוזרים ברשת

מחפשת ליצן שסיים עם המשחקים: אתרי ההיכרויות הכי מוזרים ברשת

חשבתם שאשלי מדיסון, אתר הבגידות שנפרץ לאחרונה, הוא לא שגרתי באופי שלו? ברשת קיימים אתרי היכרויות לליצנים ולקברנים, אתר שמאפשר למצוא בני זוג בעלי אותן אלרגיות שיש לכם, אתר לבעלי מחלות מין ואפילו למעריצי איין ראנד

20.07.2015, 23:08 | ניצן סדן

אתרי ההיכרויות הם כבר שנים לא נחלתם של הנואשים בלבד - ורבים האנשים שמכירים בהם את אהבת חייהם (או סתם יוצאים בעזרתם להמון דייטים גרועים וחסרי תוחלת).

קראו עוד בכלכליסט

אבל בעוד כולם מכירים את OKCupid ו-JDate, צמחו ברשת אתרי היכרויות לאנשים בעלי טעם מאוד, מאוד ספציפי. אתר אשלי מדיסון, שמעודד אנשים להכיר דרכו בני זוג חדשים במטרה לבגוד בבני זוגם המכהנים (ונפל לאחרונה קורבן להאקרים), אולי נשמע מוזר וחריג לאנשים רבים. אבל ברשת יש אתרי היכרויות קיצוניים בהרבה. לפניכם המוזרים שבחבורה.

SWFA: ואז השתעלנו ביחד

אני אישית אלרגי לבצל, אבל מעודי לא הגדרתי זאת כתכונה שאני מחפש אצל בת זוג. לעומתי, יש הרבה אנשים שעבורם חשוב מאוד שלבני הזוג יהיו את אותן רגישויות שיש להם. עבורם נולד אתר Singles With Food Alergies, בו אפשר לחפש אנשים לפי האלרגיות שלהם - גלוטן, סויה, בוטנים, מוצרי חלב ומה לא.

היכרות בחסות האלרגיה, צילום: שאטרסטוק היכרות בחסות האלרגיה | צילום: שאטרסטוק היכרות בחסות האלרגיה, צילום: שאטרסטוק

Clown Dating: הליצן שאהבה נפשי

לא קל להיות ליצן; לאנשים יש דעות קדומות על המקצוע העתיק הזה - שבעבר הרחוק נחשב כנישה מכובדת בתחום בידור ההמונים ועתה בעיקר גורם לאנשים להרים גבה. לכן מאוד קשה לליצנים למצוא אהבה: דמיינו איך נגמר דייט בו אחד הצדדים אומר "הו, הנדסת תוכנה? זה בטח מעניין. אני ליצן". כדי לעזור לליצנים קם האתר Clown Dating, בו ניתן למצוא ליצנים וליצניות מסוגים שונים.

לליצנים רציניים בלבד לליצנים רציניים בלבד לליצנים רציניים בלבד

Dead Meet: עזה ממוות

אם חשבתם שלליצנים קשה למצוא דייט, חישבו מה עובר על אדם שעוסק בנתיחות לאחר המוות, על קברן, על מארגן לוויות או על מפחלץ. כן, גם עבורם יש אתר היכרויות - אשר מתהדר בשם הנפלא Dead Meet. יש לו גם קבוצת פייסבוק פעילה למדי.

אהבה לעוסקים במוות אהבה לעוסקים במוות אהבה לעוסקים במוות

Vampersonals: אהבה מדממת, בכאילו

לפני שאספר לכם על את הערפדים Vampersonals, עלי להבהיר משהו: אתם לא ערפדים. בדיוק כפי שאינכם חדי קרן או גמדי גינה. אבל אם אתם ממש אוהבים את תרבות הוואמפ – הערצת ערפדים והתכנים שעוסקים בהם, כדאי שתבקרו באתר Vampersonals. מומלץ גם לאנשים שסתם נמשכים לסגנון מראה גותי.

חובבת ערפדים? זה המקום בשבילך חובבת ערפדים? זה המקום בשבילך חובבת ערפדים? זה המקום בשבילך

STDmatch: רווקה עם עגבת

במבט ראשון, נראה שמדובר באחד האתרים הכי מגעילים באינטרנט: הוא יעזור לכם למצוא דייט עם אנשים שלקו במחלות מין. מי בכלל רוצה לצאת עם אנשים כאלה? ובכן, כל מי שלקה בעצמו במחלות האמורות. הרעיון מאחורי STDmatch הוא מצוין - לצמצם הפצת מחלות מין ולתת למי שחלה בהן לצאת עם אנשים שאותם לא מסוכן להדביק.

Trek Passions: איבאנובה אהובתי

אתר היכרויות זה נועד עבור חובבי המד"ב והפנטזיה, שנחלקים בין שלל עולמות תוכן - מ"מסע בין כוכבים" (ויריביהם "מלחמת הכוכבים") ועד מעריצי סופרי מד"ב שמוכרים רק למעטים. ב-Trek Passions מבחר עשיר של גיקים וגיקיות שמחפשים בני זוג - קצת כמו אוקייקיופיד של פעם, לפני שכל העולם הצטרף אליו.

אוהבת את היינלין? גם אני! אוהבת את היינלין? גם אני! אוהבת את היינלין? גם אני!

The Atlasphere: אהבה ליברטריאנית

האם אתם סבורים המסים מועילים לעניים ולא לכם? שאתם חשובים יותר מכל אדם אחר ושאין שום סיבה שתסייעו לחלשים? האם אנשים נוטים, בחוצפתם, לקום וללכת תוך סינון קללות ברגע שאתם מתחילים להפליג בשבח הקפיטליזם? יש גם בשבילכם אתר: הכירו את The Atlasphere, אתר היכרויות לליברטריאנים ומעריצי איין ראנד.

גם ליברטריאנים מחפשים אהבה גם ליברטריאנים מחפשים אהבה גם ליברטריאנים מחפשים אהבה

Supernatural Dating Society: רומן על חושי

עברתם חוויה חוץ גופית וברצונכם להכיר עוד מישהו שריחף במישור האסטרלי? האם העובדה שחייזרים פוקדים אתכם בלילות מפעם לפעם מקשה עליכם להחזיק במערכת יחסים יציבה? הדייטים שלכם נוטים להסתיים בכל פעם שאתם מזכירים את אזור 51? קרסקין המופלא (זה שמו), מנטליסט וחוזה עתידות, הקים את האתר Supernatural Dating Society. הוא מלא קורבנות חייזרים ורוחות רפאים, נוסעים בזמן, מתקשרים על חושיים ועוד - וכולם מחפשים אתכם. שימו לב: האתר אינו פועל באופן סדיר ומדי פעם נופל. כנראה שממשלת הצללים העולמית לא רוצה שמשתמשיו יצברו יותר מדי כוח.

מה לובשים לדייט, חוץ מכובע מנייר כסף? מה לובשים לדייט, חוץ מכובע מנייר כסף? מה לובשים לדייט, חוץ מכובע מנייר כסף?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות