אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן פימי יוצאת לגיוס הקרן השישית בהיקף של מיליארד דולר צילום: עמית שעל

קרן פימי יוצאת לגיוס הקרן השישית בהיקף של מיליארד דולר

עד היום גייסה פימי בחמש הקרנות הראשונות שלה כ-2.1 מיליארד דולר. ישי דוידי: "פימי מאמינה בכלכלה הישראלית, בפוטנציאל הצמיחה ובכוח האדם האיכותי שבה"

21.07.2015, 10:47 | גולן חזני

קרן פימי המנוהלת על ידי ישי דוידי וגילון בק הודיעה היום (ג') כי היא יוצאת לגיוס הקרן השישי שלה בהיקף של מיליארד דולר. עד היום גייסה פימי בחמש הקרנות הראשונות שלה כ-2.1 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

את הקרן הראשונה של פימי הקים דוידי ב-1996, ומאז השקיעה הקרן ב-80 חברות מתוכן מימשה את האחזקה ב-50. החברות שפימי רכשה בהן את השליטה הן חברות ישראליות מוטות יצוא, שביצעו בשליטת פימי רכישות של 150 חברות בעולם.

לפני שלוש שנים גייסה פימי 900 מיליון דולר לקרן חמישית, וההודעה על קרן שישית נעשית בפער זמן קצר יחסית. "עמדנו באסטרטגיה וביעדים שהצבנו לעצמנו במסגרתם רכשנו שליטה בחברות ופעלנו בנחישות להשבחתן. פימי מאמינה בכלכלה הישראלית, בפוטנציאל הצמיחה ובכוח האדם האיכותי שבה. הקרן הובילה משקיעים זרים, מהגדולים בעולם, להשקעות בישראל בהיקפים של מיליארדי דולרים", אמר דוידי. "קרן פימי 6 תמשיך לפעול על פי האסטרטגיה בה אנו פועלים בכל הקרנות שלנו. בזכות הידע והניסיון הרב שמביאים השותפים בקרן לחברות, נמשיך לשאוף להשגת היעדים אותם הצבנו ולהוביל את השוק בישראל", כך לפי דוידי.

בק: "הניסיון העצום של פימי בהשבחת חברות ישיא ערך מוסף גם לקרן השישית אותה אנו מתחילים לגייס היום. לפימי ראייה בינלאומית ענפה המעניקה ערך מוסף רב לחברות בשליטתה. הקרן החדשה תמשיך באסטרטגיה של השקעה בחברות בעלות מנועי צמיחה משמעותיים, הבאתן לשינוי והפיכתן למובילות בתחומן".

מימין ישי דוידי וגילון בק, צילום: אלעד גרשגורן מימין ישי דוידי וגילון בק | צילום: אלעד גרשגורן מימין ישי דוידי וגילון בק, צילום: אלעד גרשגורן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות