אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שופרסל נכנסת לקטגוריית הבשר הטרי עם המותג הפרטי צילום: נמרוד גליקמן

שופרסל נכנסת לקטגוריית הבשר הטרי עם המותג הפרטי

הבשר מיובא מארגנטינה באמצעות חברת נטו; הרשת מתחייבת כי מחירו יהיה נמוך ב-10%-30% מהמחירים כיום

17.08.2015, 12:37 | נורית קדוש

בהמשך לחשיפת "כלכליסט", משיקה שופרסל בשר טרי תחת המותג הפרטי. המהלך יוצא לדרך אחרי החדרת המותג הפרטי לתחום החלב  והחיתולים.

הבשר, המיובא באמצעות חברת נטו שבשליטת דודי עזרא, מוטס מארגנטינה לישראל. הרשת מתחייבת כי מחירו יהיה נמוך ב-10%-30% מהמחירים הקיימים כיום.

אילוסטרציה, צילום: shutterstock אילוסטרציה | צילום: shutterstock אילוסטרציה, צילום: shutterstock

בין נתחי הבשר הטרי שיימכרו ימכרו תחת המותג הפרטי שופרסל סטייק אנטריקוט, צלעות טרי, כתף, צלי כתף, פילה מדומה, שריר הזרוע וצוואר טרי לבשר טחון. כל המוצרים בכשרות הרבנות הראשית, כשר וכשר חלק.

על פי הערכות בשופרסל, היקף שוק הבשר הטרי עומד על 20 אלף טונות ובהיקף כספי של מיליארד שקל בשנה. השוק נשלט על ידי מספר מצומצם של שחקנים דומיננטיים, תנובה ודבאח מחזיקים ב-80% מהשוק.

איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל: "מוצרי הבשר מהווים מרכיב משמעותי מסל הצריכה החודשי בישראל ובפרט לקראת חגי תשרי. הכניסה לקטגוריית הבשר עם מוצרי המותג הפרטי תשפיע לטובה על אפשרויות הבחירה של ציבור הצרכנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
שופרסל השתנתה לרעה מכל בחינה שהיא והולכת בדרכה של מגה אל הפשט"ר
פעם היו לשופרסל מחירים נורמאלים ומבצעים ,והיום זה נגמר ושופרסל עובדת כמו מגה שהגיעה אל עברי פי פחת ופשיטת רגל . שום בשר מיובא לא יעזור לה כאשר נכנסים ולא מוצאים אפילו ביצים ראויות . לא יודעים לעבוד !!!
משיח  |  17.08.15
8.
לכל הספקנים באשר הם...
הבשר הנ"ל מגיע מפרות ממרעה טבעי. לאחר היישון הוא מוטס לארץ ללא הקפאה. אקווה רק שהמחיר לא יעלה כי נטו כבר עשתה פיילוט עם המוצר (רכשתי בשופרסל דיל ביגאל אלון ועזריאלי והיה מצוין. האנטריקוט נמכר ב-120 לק"ג והצלעות (מס 2) בכ-65 לק"ג. יותר זול מאדום אדום וגם איכותי יותר. איך המחיר יחסית נמוך לבשר טרי? כי אין פחת היות והחלקים "הלא כשרים או מוכשרים כי לא משתלם עקב הניקור" נדרשים בכל מקרה על ידי הארגנטינאים. בארץ לעומת זאת, הם מופנים לאוכלוסיה המוסלמית
17.08.15
לכל התגובות