אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד הבינוי ביטל מכרז תשתיות ופיתוח של חברת ברן צילום: אוראל כהן

משרד הבינוי ביטל מכרז תשתיות ופיתוח של חברת ברן

בחברה טוענים כי לא ידועה להם סיבת הביטול וכי ביקשו ממשרד הבינוי את מסמכי הזכייה במכרז; היקף הפרויקט נאמד ב-770 מיליון שקל מתוכם חלקה של ברן עומד על 38 מיליון שקל

17.08.2015, 18:20 | דותן לוי

משרד הבינוי ביטל זכייה של חברת ברן לביצוע עבודות תשתית בצפון הארץ, כך דיווחה היום (ב') החברה לבורסה. בחברה טוענים כי עד כה לא נמסרה להם סיבת הביטול וכי היא תשקול מצדה את צעדיה בהמשך. על פי הערכות לא נשללת תביעה משפטית של החברה מול המדינה.

קראו עוד בכלכליסט

בסוף חודש יוני השנה דיווחה חברת ברן, שהינה חברה ציבורית, כי זכתה במכרז לניהול עבודות פיתוח ותשתיות בצפון הארץ אותו פרסם משרד הבינוי והשיכון. מדובר בחוזה ל-7 שנים עם אופציה להארכה ב-4 שנים נוספות. היקף הפרויקט נאמד ב-770 מיליון שקל כאשר ניהולו היה אמור להכניס לחברה כ-38 מיליון שקל.

ממשרד הבינוי נמסר כי "מדובר במכרז פומבי לבחירת 3 חברות זוכות ב-3 אשכולות אתרים לעבודות פיתוח שכונות חדשות. המכרז היה למתן שירותי ניהול עבודות פיתוח וכן בסיוע למשרד הבינוי בתכנון ושיווק. 2 ההחלטות (על הזכייה וביטול הזכייה) התקבלו לאחר מספר דיונים בוועדת המכרזים העליונה של המשרד".

בנייה (ארכיון), צילום: אלעד גוטמן יש עתיד בנייה (ארכיון) | צילום: אלעד גוטמן יש עתיד בנייה (ארכיון), צילום: אלעד גוטמן יש עתיד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות