אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת אבטחת הסייבר  Safe-T בדרך להנפקה בבורסת ת"א

נחשף בכלכליסט

חברת אבטחת הסייבר Safe-T בדרך להנפקה בבורסת ת"א

החברה שבשליטת אמיר מיזהר בשותפות עם קיבוץ סאסא הגישה תשקיף לקראת הנפקה ראשונה - צפויה לגייס עד 15 מיליון דולר לפי שווי של 70 מיליון דולר

27.08.2015, 12:26 | ניר צליק

חברת אבטחת הסייבר Safe-T הגישה תשקיף לקראת הנפקה ראשונה (IPO) בבורסת תל אביב. החברה תגייס עד 15 מיליון דולר לפי שווי של 70 מיליון דולר לפני הכסף. 

קראו עוד בכלכליסט

החברה תמכור כ-30 אלף יחידות המורכבות ממניות ואופציות במחיר מינימלי של 963 שקל ליחידה. בשלב הראשון תקבל החברה כ-30 מיליון שקל תמורת המניות עצמן, ואם ימומשו האופציות, תגדל התמורה בכ-30 מיליון שקל נוספים. החברה בחרה בכלל פיננסים חיתום כחתמי ההנפקה.

אמיר מיזהר, מייסד ויזם החברה, מחזיק בכ- 58% מהון המניות שלה. וקיבוץ סאסא, אשר השקיע בחברה 5 מיליון דולר, מחזיק בכ-38% מהמניות. הנהלת החברה כוללת צוות בישראל ובארה"ב, בראשותו של מנכ"ל החברה, שחר  דניאל.

 Safe-T הוקמה בראשית שנת 2013 על ידי מר אמיר מיזהר, יזם טכנולוגי מוביל בתחום הסייבר, ופתרונותיה מבוססים על טכנולוגיה חדשנית שפותחה במשך כמה שנים. החברה פועלת בישראל ובעולם בתחום אבטחת המידע, ובפרט בפיתוח ושיווק פתרונות לאבטחת מידע ארגוני, לצורך שיתוף מאובטח ומבוקר של מידע.

במסגרת פעילותה, Safe-T מפתחת ומשווקת פתרונות אבטחת מידע משולבים, המאפשרים העברה מאובטחת של נתונים בתוך ארגונים ומחוצה להם. כמו כן, משווקת החברה פתרון למניעת מתקפות סייבר כגון חדירות לרשתות ארגוניות וגניבת מידע רגיש, המאפשר לשפר את רמת אבטחת המידע ברשת הארגונית.

Safe-T היא חברה צעירה במיוחד והכנסותיה ב-2014 הסתכמו ב-531 אלף דולר, לעומת 177 אלף דולר ב-2013. את הרבעון הראשון של השנה סיכמה החברה עם הכנסות של 43 אלף דולר. ההפסד של החברה ברבעון הראשון עמד על 1.1 מיליון דולר לעומת הפסד של 3.6 מיליון דולר ב-2014 כולה ושל 1.9 מיליון דולר ב-2013.

היקף הנכסים השוטפים של החברה עמד על 762 אלף דולר לעומת 1.3 מיליון דולר בסוף 2014. ברבעון הראשון השתמשה החברה ב-578 אלף דולר למימון פעילותה השוטפת.

בורסת ת"א , צילום: אוראל כהן בורסת ת"א | צילום: אוראל כהן בורסת ת"א , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות