אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד דירקטור בספיץ' מודולס עוזב כי "אינו יכול למלא את חובתו" צילום: אוראל כהן

עוד דירקטור בספיץ' מודולס עוזב כי "אינו יכול למלא את חובתו"

מדובר בעזיבה רביעית תוך שנה מהדירקטוריון על רקע חיכוכים עם הנהלת החברה המפסידה, שסובלת מגרעון של 2.8 מיליון דולר בהון העצמי

30.08.2015, 15:13 | גיל קליאן

עוד עזיבה בדירקטוריון ספיץ' מודולס. היום (א') הודיע על פרישה מהחברה הדירקטור גולן קאשי, שמונה לפני כשנה לתפקידו. קאשי נימק את ההתפטרות במילים: "מאחר ובנסיבות הקיימות בחברה אין ביכולתי למלא את חובתי כדירקטור בחברה".

קראו עוד בכלכליסט

קאשי הפך לחוליה האחרונה בשורה של דירקטורים שפרשו מספיץ' מודולס על רקע חילוקי דעות על אופן ניהול החברה. לפני קאשי היתה זו נאוה סברסקי סופר, שפרשה מהדירקטוריון בסוף מרץ כשבהודעת הפרישה שלה נכתב כי "הדירקטורית ציינה, שהחברה במצב בעייתי מבחינה פיננסית ולצערה אינה רואה איך הניהול הקיים יביא אותה למצב טוב יותר. כן ציינה, שחשה שאין באפשרותה להשפיע בכיוון הנכון, ולכן אינה רואה טעם בהמשך כהונתה".

קדמו להם היו"רית, ענת וינר, והדירקטור ארז כהן שפרשו באוגוסט 2014. וינר ציינה במכתב ההתפטרות שלה כי "תהליכי קבלת ההחלטות אינם לרוחי", ואילו כהן ציין כי "החלטתי נובעת מאי הסכמה על דרך קבלת ההחלטות והמתווה העתידי של החברה".

מצבה הכספי של ספיץ' מודולס לא מזהיר, וגם פתרונות המימון שהיא מוצאת בעת האחרונה מעמיסים עלויות גדולות על החברה. כך למשל, לפני כחודשיים נטלה החברה הלוואה בריבית שנתית של 36% בסכום של 250 אלף דולר על מנת לממן את פעילותה.

נכון לסוף הרבעון הראשון יש לחברה גרעון של 2.8 מיליון דולר בהון העצמי ומזומנים בקופה של 1,000 דולר בלבד. פעילות החברה ברבעון הראשון יצרה הפסד של 700 אלף דולר, והחברה שרפה מזומנים של 230 אלף דולר בתקופה זו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות