אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייפוניסט? שעוני אנדרואיד Wear יפעלו גם עם הטלפון שלך

אייפוניסט? שעוני אנדרואיד Wear יפעלו גם עם הטלפון שלך

עד כה, בעלי אייפון שחפצו בשעון חכם, נאלצו לרכוש את האפל ווטש היקר. אפליקציית סנכרון חדשה שהשיקה גוגל תאפשר למכשירי iOS להתחבר אל השעונים החכמים המתחרים ולשלוט דרכם בטלפון

02.09.2015, 11:15 | נמרוד צוק

עוד גבול נשבר בעולם המובייל: מעתה, יוכלו בעלי אייפון לחבר אל הסמארטפון שלהם שעונים חכמים שמריצים את אנדרואיד Wear. עד כה, בעלי אייפון שרצו לקנות שעון חכם נאלצו לבחור באפל ווטש - השעון של הענקית האמריקאית, שהוא יקר משמעותית מהמתחרים בשוק ונופל מהם בזמן הסוללה שלו.

קראו עוד בכלכליסט

הסנכרון בין שעון האנדרואיד והאייפון יתאפשר הודות לאפליקציית iOS חדשה שהשיקה גוגל. היא מותאמת למכשירי אייפון 5 ומעלה שמריצים את גרסה 8.2 או חדשה יותר של iOS.

אפל ווטש אפל ווטש אפל ווטש

נכון לרגע זה, היא תומכת בסנכרון השעון החכם Urbane מבית LG - אך בקרוב יצטרפו אליו דגמים רבים נוספים של שעוני יצרניות שונות. לא ברור בשלב זה האם תאפשר אפליקציית הסנכרון גם תמיכה לאחור, לחיבור שעונים חכמים ישנים יותר.  

בין יכולות האפליקציה אפשר למצוא העברת נוטיפיקציות לשעון על שיחות נכנסות, הודעות ופעולות מאפליקציות אחרות, צפיה בנתונים מאפליקציות הכושר שפועלות על השעון והפעלה קולית של שירותי החיפוש והסיוע האישי של גוגל (כגון קבלת עדכונים על מצב הפקקים, מזג האוויר וזמני המראות ונחיתות). על פי מסכי האפליקציה שמופיעים בחנות האפליקציות של אפל, היא מאפשרת גם שליטה בהגדרות השעון כגון הטיימפייס (הערכה הויזואלית של השעון) שיוצג על המסך.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות