אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שינוייים בקבוצת חג'ג': עידו חג'ג' יפנה את מקום המנכ"ל

שינוייים בקבוצת חג'ג': עידו חג'ג' יפנה את מקום המנכ"ל

עידו חג'ג' יעבור לפיתוח העסקי של הקבוצה וליזמות ואת מקומו יתפסו שני מנכ"לים משותפים; סמנכ"ל הכספים של הקבוצה נתי פריד וסמנכ"ל ההנדסה היוצא של חברת אמות שמעון אבודרהם

07.09.2015, 14:01 | דותן לוי

שינויים במבנה הנהלת קבוצת חג'ג'. חברת הנדל"ן הציבורית בשליטת האחים צחי ועידו חג'ג', דיווחה הבוקר לבורסה לניירות ערך בתל אביב כי בעל השליטה בחברה, עידו חג'ג', שכיהן בשנים האחרונות כמנכ"ל, יסיים את תפקידו, וישאר בחברה כדירקטור ואת מקומו יתפסו כמנכ"לים משותפים סמנכ"ל הכספים של החברה, נתי פריד וסמנכ"ל ההנדסה היוצא של חברת אמות, שמעון אבודרהם. פריד משמש כסמנכ"ל הכספים של החברה מיומה הראשון ואבודרהם, כיהן בשמונה השנים האחרונות כסמנכ"ל ההנדסה של אמות השקעות.

קראו עוד בכלכליסט

מימין צחי ועידו חג מימין צחי ועידו חג'ג' | צילום: טל צ'יקורל מימין צחי ועידו חג

בנוסף, מנכ"ל חברת הבת להתחדשות עירונית, יובל צלנר, ימונה לתפקיד המשנה למנכ"ל, כשהעוזרת הפרטית של יו"ר החברה ובעל השליטה, צחי חג'ג' – גלית אזולאי – תקודם לתפקיד מנכ"ל חברת הבת במקומו. אריק ברון, המשמש כיום כעוזרו של סמנכ"ל הכספים, יקודם לתפקיד סמנכ"ל הכספים. מחברת חג'ג' נמסר כי דירקטוריון החברה יתכנס בימים הקרובים על מנת לאשר את שורת המינויים והשינויים.

עידו חג'ג' הסביר את ההחלטה לבצע את השינויים ברצונם לקדם עובדים מוכשרים, "הקידום נותן מוטיבציה לכל צוות העובדים והבנה שלעובדים חרוצים ונאמנים יש מקום בהנהגת החברה. קבוצת חג'ג' היא כיום מכונה משומנת, שמנהלת ויוזמת עשרות פרויקטים, ואני מאמין ששינוי המבנה הניהולי רק יעצים אותה, בהווה ובעתיד. אני, כבעלים, אתפנה כעת באופן מלא ליוזמות ולפיתוח עסקי של קבוצת חג'ג' – דברים שהניהול השוטף של החברה הקשה עלי לבצע באופן מלא".

צחי ועידו חג'ג' החלו את פעילותם בתחום קבוצת הרכישה למגורים אך גדלו והתפתחו וכיום הם פועלים ביזמות של מגורים, משרדים ומסחר וכן בתחום ההתחדשות העירונית במסגרתה איחדה כוחות עם חברת קריגר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות