אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד התחבורה: לבטל את אישור הצילום מהאוויר בחתונת בר רפאלי צילום: ענת מוסברג Pplus

משרד התחבורה: לבטל את אישור הצילום מהאוויר בחתונת בר רפאלי

השר הנחה את מנהל רשות התעופה כי אם עלולה להיווצר בעיית בטיחות בשל ההיתר לצילומי חתונה באמצעות רחפן, עליו לבטל את כל אישורי הצילום מהאוויר שניתנו לאירוע

20.09.2015, 21:12 | תומר הדר

האם בר רפאלי תוכל לצלם את החתונה מלמעלה? היום הודיע משרד התחבורה שאישורי הצילום לחתונה מגבוה עלולים להתבטל.

קראו עוד בכלכליסט

הבוקר הורה שר התחבורה לבטל את איסור הטיסה מעל הכרמל בשעת חתונתה של רפאלי. כעת הודיע משרד התחבורה כי לאור ביטול האיסור לטוס מעל הכרמל בשעת החתונה ייבחן ההיתר שניתן לצילומי החתונה באמצעות רחפן.

בר רפאלי, צילום: אייל נבו בר רפאלי | צילום: אייל נבו בר רפאלי, צילום: אייל נבו

ממשרד התחבורה נמסר: הנחיית השר למנוע את סגירת השמיים מעל חתונת בר רפאלי, ניתנה משיקולים של צדק ושיווין לכלל אזרחי המדינה, והיא סופית ואינה ניתנת לשינוי. השר הנחה את מנהל רשות התעופה כי במידה וכתוצאה מהנחייה זו עלולה להיווצר בעיית בטיחות: עליו לבטל את כל אישורי הצילום מהאוויר שניתנו לאירוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מראש לא הייתה צריכה להיות בקשה לסגור המרחב האווירי
מכיוון שכך היה בר ועדי ביקשו לסגור מרחב אווירי כאילו השמים שייכים להם , רצה הגורל וקמה זעקה שגרמה לשר התחבורה שהחליט מטעמי צדק ושוויון לבטל החלטה אומללה זאת , ואף יותר מזה איסור הטסת טיסנים שיכולים להוות איום על מטוסים שחגים באזור זה . אני שמח בשמחתם , אך חושב שצריכים להיות כמו כולם ולא לנצל את מעמדם , וכספם להתעלות על כולם . מזל טובה ברכות , והמון ילדים מקסימים ויפים עם אופי יותר צנוע לא יזיק .
(-:  |  21.09.15
7.
לכל השונאי חינם פה, זה בטוח שלא בר החליטה את זה אלא איזה מעצב פנטזיות שהלהיב אותה
זה שהיא לא תורמת למדינה לא צריך לגרום לשנאה, לא חסר לא תורמים. זה כמו שיש כאלה שמוכרים לך חלום על דירה (והמרפסת טיפול), או ספארי בבלי. יש אנשים עם יכולת מכירה מטורפת של חלומות, עזבו את הבחורה
הבן של הגאון  |  21.09.15
לכל התגובות