אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל משיקה פיתוח שיענה למיילים במקומך

גוגל משיקה פיתוח שיענה למיילים במקומך

החברה תטמיע באפליקציית המייל Inbox בימים הקרובים כלי שקורא את ההודעות שהתקבלו. הוא יציע תגובות אפשריות מוכנות מראש - והגולשים יוכלו לבחור אם להשתמש בהן או לענות בכוחות עצמם

04.11.2015, 12:55 | נמרוד צוק
המחשבים של גוגל בוחנים את תוכן המיילים שאתם שולחים בג'ימייל מאז שהשירות קיים, אבל עד כה החברה ניצלה את זה רק כדי להציג לכם פרסומות מתאימות. בקרוב יוכלו גם המשתמשים להפיק תועלת מעיבוד המידע הזה: החברה מפתחת כלי שינתח את המיילים וינסח עבורכם תשובות אפשריות בשפה טבעית.

קראו עוד בכלכליסט

הפיצ'ר יותקן באפליקציית גוגל Inbox והוא נועד לחסוך זמן בהקלדת תשובות בעת בדיקת מיילים מהטלפון. הוא משתמש בטכנולוגיית הלמידה העמוקה של גוגל כדי לנסות להבין את תוכן ההודעות וההקשר שלהן. כאשר הוא מופעל, חלק מההודעות יוצגו על המסך עם שלוש תשובות מוכנות מראש בתחתית המסך, אותן יוכל המשתמש לשלוח באמצעות לחיצה על אחת מהן, כאשר ניתן גם להשתמש בהן רק כבסיס ולהוסיף או לשנות אותן בהתאם לצורך.

גוגל אינבוקס גוגל אינבוקס גוגל אינבוקס

באחת הדוגמאות שהציגה החברה שואל עובד בחברה מחבר לעבודה האם הוא יכול לשלוח מדריך לשימוש בתוכנה כלשהי. שלוש התשובות האפשריות שהמערכת מציעה הן "מצטער, אין לי כזה", "אני אשלח לך אותו" או "תן לי לבדוק". בדוגמה אחרת שולח עובד בחברה את תוכניות החופשה שלו לעמיתה ומבקש ממנה את שלה. במקרה הזה המשתמשת בוחרת לקחת את אחת התגובות המוכנות שהמערכת מציעה ("אני עדיין עובדת עליהן") ולהרחיב אותה במשפט נוסף.

בדומה לאופן בו גוגל יודעת לשפר את פילטר הספאם בהתאם להודעות שהמשתמש בוחר להעביר לתיקיית הזבל, מסבירים בגוגל, גם המענה החכם יודע להפוך מדויק יותר לאורך הזמן בהתאם לתגובות המשתמשים. הפיצ'ר החדש צפוי לצאת בהמשך השבוע עבור גרסאות האנדרואיד והאייפון של אינבוקס באנגלית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות